VDT Technology strategickým partnerem české technologické společnosti CertiCon

VDT Technology se stala strategickým partnerem české technologické společnosti CertiCon. Na základě dohody zajistí roli klíčového distributora, který bude pro CertiCon garantovat jednotné a koncepční nastavení spolupráce s obchodními partnery pro oblast počítačového vidění.
VDT Technology je česká společnost, která je strategickým partnerem předních světových dodavatelů řešení využívajících neuronové sítě, aplikaci strojového učení a umělé inteligence v oblasti automatické analýzy kamerových záznamů. Na snímku Erik Feldman, CSO společnosti. Foto: VDT Technology

CertiCon se zaměří na vývoj nových produktů a rozvoj stávajícího softwarového řešení CertiConVis. Společně s VDT Technology se obě společnosti budou věnovat osvětě a vzdělávání v oblasti inovativních technologií.

„Cílem strategického partnerství je vytvoření silné a stabilní obchodní sítě, která bude koncovým uživatelům garantovat kvalitu dodané inovativní technologie v oblasti počítačového vidění,“ komentuje uzavření strategického partnerství Erik Feldman, předseda představenstva VDT Technology.

CertiCon vyvíjí technologická řešení, která uvádí na trh prostřednictvím strategických partnerů. „Jsme zejména vývojáři, kteří nabízejí inovativní řešení s přidanou hodnotou pro koncové uživatele. Logickým krokem je naše zaměření na další rozvoj systému pro analýzu obrazu CertiConVis,“ doplňuje ředitel divize Business Solutions společnosti CertiCon Vladimír Mařík ml.

CertiCon je česká technologická společnost, která se od roku 1996 zabývá inovacemi a vývojem softwarových a hardwarových řešení zejména pro zdravotnictví, automobilový průmysl a telekomunikace. Na snímku Ing. Vladimír Mařík obchodní ředitel akciové společnosti CertiCon. Foto: CertiCon

CertiConVis je sofistikovaný systém pro analýzu obrazu z kamer v reálném čase i ze záznamu. V současné době funguje většina kamerových systémů jako důkazní materiál v případě, že se stane nežádoucí situace.

Hodiny a hodiny sledování zpětných záznamů, vysoká chybovost při analýze a nutná přítomnost lidského, tedy mnohdy velmi nákladného faktoru, jsou díky systému CertiConVis minulostí. Systém umí učit kamery sledovat přesně to, co je třeba včetně navazujícího vyhodnocení.

VDT Technology jako strategický partner a distributor systému CertiConVis zajistí komfortní podmínky pro spolupráci pro všechny partnery včetně podpůrných prodejních materiálů a transparentní cenové politiky.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půjčujete kamarádovi auto? Rozmyslete si to

Poradna
Půjč mi auto na dovolenou, to moje má malý kufr. Kdo by této prosbě odolal, vždyť kamarád je spolehlivý řidič a se svým vozem momentálně žádný výlet neplánujete? Takže vyhovíte, ale už za pár dní se nestačíte divit, kam vás dobré srdce a výpomoc bližnímu dovedly. Své odpovědnosti majitele a provozovatele vozidla se totiž nezbavujete ani jeho půjčením komukoli.
Rolovat nahoru