Ve velkoobchodech makro můžete před Vánoci darovat radost stovkám lidí, kterým jinak nemá kdo splnit přání

Velkoobchod makro letos před Vánoci rozšiřuje svou charitativní činnost a přichází s akcí, která splní vánoční přání více než tisícovce lidí z řad těch nejohroženějších – dětí v dětských domovech a seniorů v pečovatelských domech. Od 27. listopadu do 20. prosince mohou zákazníci makro ke svému nákupu přidat některé z přání, udělat tak dobrý skutek a zařídit krásné a veselé Vánoce i lidem, kteří by jinak neměli od koho dostat svůj vlastní vánoční dárek. Makro navíc ke každému dárku přidává obdarovanému částku 100 Kč na zakoupení surovin.
Od 27. listopadu najdou zákazníci makro ve všech 13 prodejnách vánoční strom přání. Foto: Makro

Od 27. listopadu najdou zákazníci makro ve všech 13 prodejnách vánoční strom přání, na kterém budou zavěšeny kartičky – přání dětí a seniorů z vybraných dětských a pečovatelských domovů. „Na každém stromku bude zavěšeno 100 přání dětí a seniorů. Každá kartička představuje konkrétní přání. Celkem tak díky našim zákazníkům na Štědrý den potěšíme na 1 300 lidí. Senioři dárky vybírali z našeho katalogu Vánoční Inspirace a svá přání napsali přímo na kartičky. Děti, které ještě neumí psát, svůj vysněný dáreček namalovaly,“ vysvětluje Romana Nýdrle, vedoucí komunikace makro.

Způsob, jak splnit přání a darovat tak radost je velmi jednoduchý – zákazník si na stromku může vybrat jakékoli přání, odebrat kartičku, produkt v obchodě najít, zakoupit a odevzdat v prostoru za pokladnou. „Všechny zakoupené dárky budeme až do Vánoc shromažďovat na dané prodejně. Dětem a seniorům je pak těsně před Vánoci zabalíme a doručíme přímo pod stromeček,“ říká Romana Nýdrle. Po vyčerpání všech přání od dětí a seniorů budou na stromky zavěšena neadresná přání. Zákazníci tak budou moci svými dobrými skutky pomáhat dál, ať už půjde o různé užitečné pomůcky, předměty nebo balíčky s potravinami, které v domovech potěší všechny.

Zástupci každé prodejny makro vybrali jeden místní dětský domov a jeden dům pro seniory. Zákazníci tak podpoří ohrožené skupiny lidí přímo ze svého regionu. „Jsme rádi, že můžeme před Vánoci přispět a udělat tak radost i těm lidem, kteří jinak nemají od koho dárek pod stromeček dostat. Vánoce přeci mají být pro všechny,“ říká Romana Nýdrle.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vystřelíte si načerno a můžete jít sedět

Poradna
Nejlépe prý chutná zakázané ovoce, ale co když člověk dává přednost masu? Třeba z upytlačené divočiny nebo ryby načerno vytažené z rybníka. Od letošního října se takové choutky mohou výrazně prodražit, protože ministerstvo zemědělství navýšilo sazebníkovou cenu za nelegálně zabitou zvěř. Za pytláctví však hrozí nejen finanční pokuty, ale dokonce trest odnětí svobody až na pět let.