Vydavatel průkazů ISIC má nového ředitele Operations

Nádnárodní skupina GTS Alive Group, která mimo jiné vydává a spravuje průkazy pro studenty ISIC a pro učitele ITIC, zřídila novou pozici Operations Director. Nastoupil na ni Radek Schich, který od ledna 2019 vede českou pobočku skupiny.
Na novou pozici Operations Director v nádnárodní skupině GTS Alive Group nastoupil Radek Schich, který od ledna 2019 vede českou pobočku. Foto: GTS Alive Group

V rámci své nové role bude mít na starosti řízení IT projektů pro všech 17 zemí skupiny a řadu dalších provozních záležitostí. Z titulu své funkce bude také jedním z pěti členů nejvyššího vedení skupiny. Celá skupina GTS Alive Group je řízena z Prahy.

„IT produkty a aplikace jsou v našem byznysu stále důležitější, například fyzický studentský průkaz ISIC se postupně přesouvá do elektronické podoby v mobilu. Mým úkolem bude práci IT oddělení systematizovat a zajistit kvalitní a včasné dodávání hotových produktů pro všech 17 zemí. Vedle toho zatím zůstávám i na pozici ředitele české pobočky, která je v rámci skupiny GTS Alive Group zdaleka největší a je hlavním zdrojem příjmů,“ říká Radek Schich.

Radek Schich působí v české pobočce GTS Alive již více než deset let. Začínal tam na obchodní pozici se zaměřením na střední školy. Postupně se přes pozici ředitele obchodu a HR propracoval až na zmíněnou pozici ředitele české GTS Alive, na které působí čtvrtým rokem a podařilo se mu firmu úspěšně provést náročným covidovým obdobím nejen bez stagnace, ale dokonce i s navýšením obratu. Nyní se tedy Radek Schich posouvá také na úroveň vedení celé skupiny.

Radku Schichovi je 40 let. Studoval bohemistiku na Univerzitě Karlově v Praze. Je ženatý a má tři děti. Mezi jeho koníčky patří výlety do přírody a četba. Jako šéf nemá rád direktivní přístup, preferuje informované spolurozhodování s kolegy založené na otevřené komunikaci a společné diskusi.

Vedle zmíněných rolí působí Radek Schich ještě jako předseda spolku Alive Cares. Jde o organizaci propojenou s GTS Alive Group, která si klade za cíl pomáhat studentům v oblasti duševního zdraví a zvyšovat informovanost v této oblasti.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Lidé jsou jako přežraná lvice. Blahobyt jim vzal cíle i štěstí,“ říká Jágrův osobní kouč

Rozhovor
Od určité míry ekonomických parametrů pocit subjektivního štěstí a úspěchu přestane stoupat, a dokonce naopak začne klesat, říká v rozhovoru Marian Jelínek, sportovní psycholog a osobní kouč Jaromíra Jágra. Lidé podle něj chtějí cíl tak moc, že nemají problém podrazit kamaráda, ve jménu cíle a úspěchů vzít doping, podplatit tu či onu zakázku.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …