Zaměstnanci závodů Škoda Auto Vrchlabí a Kvasiny se opět účastní akce Ukliďme Česko

Zaměstnanci společnosti Škoda Auto se znovu účastní výzvy Ukliďme Česko a jako dobrovolníci spolu se svými blízkými vyrážejí na pomoc přírodě v okolí výrobních závodů.
Škoda Auto je partnerem výzvy Ukliďme Česko již od roku 2015 a její zaměstnanci pomáhají se sběrem odpadků v přírodě jak na jaře, tak na podzim. Foto: Škoda Auto

Po dubnovém sběru odpadků poblíž závodu v Mladé Boleslavi se do akce zapojí i zaměstnanci v Kvasinách a ve Vrchlabí a ve spolupráci s místními ochranáři pomohou se sběrem odpadků v turisticky exponovaných oblastech. Škoda Auto spolu s Odbory KOVO dlouhodobě podporuje jak kroky na ochranu životního prostředí, tak dobrovolnické aktivity svých zaměstnanců.

Zaměstnanci z Mladé Boleslavi se na celorepublikovém sběru odpadků podíleli již v dubnu, v případě vzácných podhorských oblastí je však kvůli pozvolnějšímu nástupu jara a ohleduplnosti k přírodě vhodnější zvolit pozdější termín.

Stejně jako v minulých letech se i letos Škoda Auto spojila s místními ochranáři, kteří mají vytipované vhodné lokality a vědí, kde je pomoc dobrovolníků nejvíce třeba.

Zájemci z Kvasin ve spolupráci se Správou chráněné krajinné oblasti Orlické hory a Svazem ochránců přírody Prorubky vyrazí v neděli 14. května do Luisina údolí, kde bude sběr odpadků probíhat od 9 hodin a sraz proběhne přímo na parkovišti v Luisině údolí. Registrovat se na akci v Luisině údolí mohou zájemci prostřednictvím formuláře zde.

Kolegové z Vrchlabí se na pomoc přírodě vydají v sobotu 3. června do nejvíce zatěžovaných oblastí v okolí Špindlerova Mlýna. Tuto lokalitu vybrala Správa Krkonošského národního parku a sraz zájemců je v 9 hodin v severní části města u budovy s číslem popisným 275.

Registrace pro zaměstnance společnosti Škoda Auto probíhá prostřednictvím interního webového portálu či na stránkách Správy KRNAP, dobrovolníci z řad veřejnosti se mohou připojit na webových stránkách akce Ukliďme Česko www.uklidmecesko.cz.

Škoda Auto je partnerem výzvy Ukliďme Česko již od roku 2015 a její zaměstnanci pomáhají se sběrem odpadků v přírodě jak na jaře, tak na podzim – před začátkem turistické sezony i po jejím skončení. K dispozici mají ochranné a úklidové pomůcky jako pytle, rukavice či dezinfekci. Dobrovolnické akce se pravidelně účastní stovky zaměstnanců, kteří například vloni jen během jarních úklidů shromáždili bezmála 18 tun odpadků.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět

Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 17:30 hodin, pokřtíme novinku v portfoliu.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB