Zavoral a Nevoralová nastupují do týmu komunikace Komerční banky

Od 1. prosince 2022 je novým šéfem externí a interní komunikace Komerční banky Tomáš Zavoral. Šárka Nevoralová je novou tiskovou mluvčí Skupiny KB. Tým komunikace Skupiny Komerční banky pod vedení Hany Kovářové je od začátku prosince ve zcela novém uspořádání a složení.
Od 1. prosince 2022 je novým šéfem externí a interní komunikace Komerční banky Tomáš Zavoral. Foto: Komerční banka

Tým Communication & Sustainibility povede Tomáš Zavoral, který má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti PR a komunikace zejména ve světě financí a bankovnictví. Novou tiskovou mluvčí Skupiny KB je Šárka Nevoralová, která doteď pracovala na pozici Internal communication and Sustainibility manager KB.

Do gesce Tomáše Zavorala bude spadat jak externí a interní komunikace, tak společenská zodpovědnost a udržitelnost. Šárka Nevoralová bude zodpovědná za externí komunikaci a kontakt s novináři. Dosavadní šéf komunikace a tiskový mluvčí Pavel Zúbek se posouvá na interní expertní skupinovou roli v oblasti transformace a komunikace. Michal Teuber i nadále zůstává členem týmu komunikace KB.

Tomáš Zavoral vystudoval Fakultu strojního inženýrství VUT v Brně. Profesní kariéru zahájil v roce 2003 v Českém rozhlase jako marketingový a PR manažer, poté od března 2007 působil tři roky jako tiskový mluvčí DIRECT pojišťovny.

V roce 2010 přešel do České pojišťovny, kde pracoval čtyři roky jako tiskový mluvčí a později také jako ředitel odboru komunikace se zodpovědností za veškerou interní a externí komunikaci pojišťovny. Od dubna 2015 do června 2020 zastával pozici ředitele komunikace Raiffeisenbank. Poslední dva roky pak pracoval v PR agentuře Crest Communications, kde měl z pozice člena správní rady na starost klienty z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví či investic.

Šárka Nevoralová je novou tiskovou mluvčí Skupiny KB. Foto: Komerční banka

Šárka Nevoralová je ve Skupině Komerční banky od začátku roku 2020, kdy vedla externí a interní komunikaci Modré pyramidy a zároveň byla tiskovou mluvčí stavení spořitelny. V únoru 2022 přešla na pozici Internal communication and Sustainability Manager.

Předtím pracovala v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), kde od roku 2017 působila jako tisková mluvčí. Šárka má přes deset let zkušeností s externí i interní komunikací. Pracovala v oddělení komunikace Úřadu vlády ČR, v České televizi či v agentuře Ogilvy PR nebo CONPRO. Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor mediální studia.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB