Změna v oddělení komunikace společnosti ŠKODA AUTO

Vítězslav Kodym převezme od 1. srpna vedení celosvětové Komunikace produktu společnosti ŠKODA AUTO a bude tak zodpovídat za tematické okruhy technika, produkty a motorsport. Bude přímo podřízen vedoucí komunikace Ariane Kilian. Kodym ve funkci vystřídá Christiana Heubnera, který převezme vedení oddělení Communication Experience značky Volkswagen ve Wolfsburgu.
Vítězslav Kodym převezme od 1. srpna vedení Komunikace produktu společnosti ŠKODA AUTO. Vystřídá Christiana Heubnera, který přechází na pozici vedoucího oddělení Communication Experience značky Volkswagen do Wolfsburgu.

Vítězslav Kodym pracuje v oddělení komunikace společnosti ŠKODA AUTO od roku 2013, naposledy ve funkci vedoucího Managementu komunikace. V této funkci zodpovídal za strategické plánování a koordinaci celosvětových komunikačních aktivit. Od 1. srpna bude jako vedoucí Komunikace produktu zodpovídat za tematické okruhy technika, produkty a motorsport.

Ariane Kilian, vedoucí komunikace společnosti ŠKODA AUTO, zdůraznila: „Děkuji Christianu Heubnerovi, který Komunikaci produktu v posledním roce a půl vynikajícím způsobem formoval a vnesl do ní impulzy zejména v podobě inovativních digitálních formátů, a přeji mu jen to nejlepší při jeho novém úkolu. Zároveň se těším na spolupráci s Vítězslavem Kodymem. V jeho osobě jsme pro tento úkol získali uznávaného produktového experta, který díky své dlouholeté zkušenosti motoristického novináře přinese nové nápady. Zaměří se hlavně na ještě digitálnější, agilnější a efektivnější uspořádání Komunikace produktu, které maximálně splní požadavky novinářů. V tom mu přeji hodně úspěchů a radosti.“

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina Erste Group oslavila 25 let od vstupu na burzu

Vstup Erste na burzu (IPO) proběhl formou kotace na Vídeňské burze cenných papírů před 25 lety, dne 4. prosince 1997. Prostředky získané vstupem na burzu v roce 1997 a následnými nabídkami akcií pomohl skupině Erste …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vánoční symboly za pět prstů

Poradna
Polovina adventu za námi a vy pořád počítáte? Jak letošní Vánoce finančně utáhnout, co oželet a kde ušetřit? Jestli vás napadlo, že tentokrát pořídíte takříkajíc za pět prstů tradiční vánoční symboly, tedy stromek a kapra, pak vám můžeme poradit, že to není dobrý nápad, jak si finančně pomoci. Raději omezte punč a rohlíčky.