Změny v představenstvu Raiffeisen stavební spořitelny

S účinností od 1. června 2021 se novým členem představenstva Raiffeisen stavební spořitelny stal Jiří Antoš, který nastoupil na pozici místopředsedy představenstva a bude řídit obchodní aktivity Raiffeisen stavební spořitelny. V této pozici nahradil Jana Jeníčka.
S účinností od 1. června 2021 se novým členem představenstva Raiffeisen stavební spořitelny stal Jiří Antoš. Foto: Raiffeisen stavební spořitelna

Jiří Antoš má letité zkušeností z oblasti bankovnictví. Byl například členem představenstva Sberbank CZ, kde měl na starosti retailové bankovnictví, celkovou obchodní strategii či marketingovou komunikaci značky.

Ve Sberbank Europe AG se staral o rozvoj distribuční a obchodní sítě a o kvalitu a efektivitu poboček. Má praxi také z Raiffeisen Bank International (RBI), kde působil na pozici ředitele obchodu.

Další zkušenosti Jiří Antoš sbíral například ve slovenské Poštové Banke, GE Capital Bank či v Agrobance. Také se věnoval konzultační činnosti se zaměřením na nastavování obchodních strategií.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB