Značky InTime a Uloženka končí. Vznikne nový logistický operátor WE|DO

Společnost In Time Spedice, která provozuje obchodní značky kurýrní služby InTime a síť výdejních míst Uloženka, oznámila v těchto dnech svým klientům, že od pondělí 2. listopadu značky InTime a Uloženka zanikají a nově ponesou název nového logistického operátora WE|DO.
Značky InTime a Uloženka končí. Vznikne nový logistický operátor WE|DO. Foto: In Time Spedice

Ke stejnému datu, kdy má být proveden zápis změn v obchodním rejstříku, současně dojde ke změně názvu firmy z In Time Spedice na WE|DO CZ a sídlo firmy se přesune z pražských Nuslí do středočeských Zdib.

„Pro vás se nic nemění,“ ujišťuje firma své zákazníky s tím, že WE|DO stojí na základech InTime a Uloženky. „Systém aplikace, přes který odesíláte své zásilky a jste zvyklí s ním pracovat, zůstává stejný, nemusíte se učit nic nového,“ ujišťuje firma, za níž stojí Dušan Zábrodský z investiční skupiny Rockaway Capital.

Ve skutečnosti ale e-shopy budou muset vyměnit na svých stránkách loga a zanést změny např. do svých účetních programů.

Podle e-mailového sdělení se zákazníci budou moci spolehnout na „silné IT technologie, na přehlednost a uživatelsky přívětivé prostředí. WE|DO je nový operátor, který nemá pouze auta, má vlastní doručení, má vlastní výdejní místa a brzy bude mít také vlastní samoobslužné boxy“.

Uloženku koupila společnost In Time Spedice od původních majitelů letos na konci března. Uloženka až dosud poskytovala dopravní a logistické služby pro internetové obchody v České republice a na Slovensku, kde má více než 1300 výdejních a přes dvě stě podacích míst. Kurýrní služba In Time Spedice, která je na trhu již od roku 1990, má nyní v ČR jedenadvacet dep, odkud se denně rozváží několik desítek tisíc zásilek.

PSALI JSME:
„Městská logistika“ bude nabývat na významu. Developeři musejí reagovat na růst on-line prodejů

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Akcie ČEZ spadly nejvíce za osm let

Akcie ČEZ se v pondělí během obchodního dne propadaly nejvýrazněji za celé období od května 2014, tedy za více než osm let. V jednu chvíli klesaly až o 14 procent. Nakonec obchodování uzavřely s propadem zhruba …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB