Značky InTime a Uloženka končí. Vznikne nový logistický operátor WE|DO

Společnost In Time Spedice, která provozuje obchodní značky kurýrní služby InTime a síť výdejních míst Uloženka, oznámila v těchto dnech svým klientům, že od pondělí 2. listopadu značky InTime a Uloženka zanikají a nově ponesou název nového logistického operátora WE|DO.
Značky InTime a Uloženka končí. Vznikne nový logistický operátor WE|DO. Foto: In Time Spedice

Ke stejnému datu, kdy má být proveden zápis změn v obchodním rejstříku, současně dojde ke změně názvu firmy z In Time Spedice na WE|DO CZ a sídlo firmy se přesune z pražských Nuslí do středočeských Zdib.

„Pro vás se nic nemění,“ ujišťuje firma své zákazníky s tím, že WE|DO stojí na základech InTime a Uloženky. „Systém aplikace, přes který odesíláte své zásilky a jste zvyklí s ním pracovat, zůstává stejný, nemusíte se učit nic nového,“ ujišťuje firma, za níž stojí Dušan Zábrodský z investiční skupiny Rockaway Capital.

Ve skutečnosti ale e-shopy budou muset vyměnit na svých stránkách loga a zanést změny např. do svých účetních programů.

Podle e-mailového sdělení se zákazníci budou moci spolehnout na „silné IT technologie, na přehlednost a uživatelsky přívětivé prostředí. WE|DO je nový operátor, který nemá pouze auta, má vlastní doručení, má vlastní výdejní místa a brzy bude mít také vlastní samoobslužné boxy“.

Uloženku koupila společnost In Time Spedice od původních majitelů letos na konci března. Uloženka až dosud poskytovala dopravní a logistické služby pro internetové obchody v České republice a na Slovensku, kde má více než 1300 výdejních a přes dvě stě podacích míst. Kurýrní služba In Time Spedice, která je na trhu již od roku 1990, má nyní v ČR jedenadvacet dep, odkud se denně rozváží několik desítek tisíc zásilek.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB