AMSP ČR vyhlásila vítěze Ceny hlavního projektu Roku udržení podnikání 2023

Vítěze Ceny hlavního ročního projektu pod názvem Rok udržení podnikání 2023 vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) na galavečeru Dne podnikatelů ČR dne 9. listopadu 2023 v pražském hotelu Ambassador. Soutěž vyzdvihuje české firmy, které úspěšně vyřešily překážku nebo závažný problém v podnikání za posledních 12 měsíců. 
Zdroj: AMSP ČR

Partnery soutěže byly společnosti Škoda Auto, Komerční banka, Google, Vodafone, Deloitte a PKF Apogeo. Mediálními partnery byl magazín Trade News a portál BusinessInfo.cz. Odborná porota vybrala tři nejlepší podnikatelské příběhy.

První místo získala firma MS ProTech s.r.o. Jde o malou rodinnou firmu založenou v roce 2016 se sídlem v Radiměři na pomezí Čech a Moravy. Hlavní činností je podnikání ve strojírenství, a to především v oblasti CNC obrábění, kde se specializují na malosériovou a středně sériovou výrobu na nejmodernějších strojích.

Druhá se umístila společnost PPS Engineering CZ s.r.o., která se řadí mezi rodinné podniky a kombinuje generace znalostí s inovacemi v oboru potrubních systémů. Zvláštní pozornost věnují digitalizaci, udržitelnosti a hlubokému vztahu k jejich zaměstnancům a lidem.

Třetí skončila Hana Kalábová, majitelka e-shopu a prodejny barefoot-botky.cz. Rodinnou prodejnu otevřela v roce 2016 v Jabkenicích. Cílem je nabídnout něco, co tu nebylo – zdravou obuv, která umožňuje nohám přirozený pohyb vývoj. Při hledání vhodných bot pro jejich děti zjistila, že v České republice je velmi málo výběru, a tak se to rozhodla změnit.

Další podrobnosti najdete na webových stránkách https://www.rup2023.cz/soutez

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.