Aukro nově garantuje vrácení peněz

Největší tuzemský aukční portál Aukro nabízí novou službu s garancí vrácení peněz. Mohou ji využít všichni, ale ocení ji především lidé, kterým žádné zboží nedorazilo, neodpovídá popisu, nebo je vadné či poškozené.
Ti, kdo mají o novou službu zájem, musí platbu za zboží provést s využitím tzv. bezpečné platby, která umožňuje platbu kartou či převodem na bankovní účet. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Zájemce nová služba nebude nic stát, vztahuje se na veškeré nákupy provedené prostřednictvím Bezpečné Aukro platby a zahrnuje cenu nákupu včetně dopravného. Nová služba zvedá ochranu kupujících na vyšší úroveň. Podobné služby přitom při klasickém nakupování v bazaru nebo na inzerát logicky chybí.

Při formě on-line nakupování je třeba eliminovat riziko na straně kupujícího. „Proto přicházíme s nástrojem, díky němuž mohou získat důvěru kupujících i zcela noví prodejci, kteří ještě nenabyli četná pozitivní hodnocení již uskutečněných obchodů,“ říká Michal Oškera, výkonný ředitel Aukra.

Prodeje na Aukru podle něj probíhají v drtivé většině v pořádku a bez komplikací.

PSALI JSME:
Telefonní číslo nebo náramek Ivana Jonáka. Největší bizarnosti vydražené po internetu

„U jednotlivců, které neznáte, ale nabízejí zajímavé věci, byste jako kupující chtěli mít vždy jistotu, že objednané zboží opravdu dostanete a že bude odpovídat tomu, co je v nabídce popsáno,“ zdůvodňuje novou službu.

Ti, kdo mají o novou službu zájem, musí platbu za zboží provést s využitím tzv. bezpečné platby, která umožňuje platbu kartou či převodem na bankovní účet. Zboží, jež umožňuje garanci vrácení peněz, obsahuje v nabídce na aukčním portálu příslušné označení.

„Každý prodejce sám určuje, zda u jeho zboží bude Aukro Garance vrácení peněz dostupná. Pokud ji pro zboží, o které máte zájem, prodejce nenabízí, můžete jej o její zpřístupnění požádat,“ dodává Oškera.

PSALI JSME:
Aukro mění vlastnickou strukturu

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Spotřebitel

Pozor: Tento text škodí Vašemu zdraví!

Varování ohledně zdravotních rizik plynoucích z kouření se na krabičkách cigaret objevují od sedmdesátých let minulého století. Je jen otázkou času, než se s podobnými varováními budeme setkávat i u dalších výrobků.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru