Balíkový přepravce GLS opět podpoří podnikatelky v e-commerce

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) ve spolupráci s mezinárodním balíkovým přepravcem GLS vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže eŽena. Ta je určená podnikatelkám v oblasti e-commerce.
Soutěž je určena všem ženám, které v rámci podnikání provozují vlastní e-shop nebo jej plánují založit a aktivní odesílají balíky. Ilustrační foto: Depositphotos.com

Jejím cílem je podpořit ženy v začátcích či rozvoji jejich byznysu. GLS odmění čtyři vítězné projekty poukazem na službu e-Balík PROFI dohromady v hodnotě 110 tisíc korun a reklamními PR články na portálu iDnes.cz. Projekty je možné přihlašovat do 31. srpna 2023.

AMSP ČR v rámci projektu Podnikavá žena pořádá již 4. ročník soutěže eŽena. Jejím cílem je podpořit práci menších podnikatelek, zviditelnit jejich schopnosti a kvalitu služeb. Soutěž je určena všem ženám, které v rámci podnikání provozují vlastní e-shop nebo jej plánují založit a aktivní odesílají balíky.

„Zájem o soutěž eŽena je každým rokem vyšší a vždy je těžké vybírat z tolika zajímavých podnikatelských příběhů pouze tři nejlepší. Jsme ale rádi, že můžeme podpořit alespoň několik podnikatelek, a pomoci jim tak v rozvoji jejich podnikání, a to i díky společnosti GLS, která je již počtvrté generálním partnerem soutěže. Zástupkyně drobného podnikání totiž obvykle nebývají v hledáčku médií, a proto jsme rádi, když můžeme jejich pracovitost a úsilí veřejně vyzdvihnout a ocenit,“ říká Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR.

GLS je v roli generálního partnera soutěže již počtvrté a do soutěže už tradičně věnuje ceny. Tři nejzajímavější podnikatelské příběhy obdrží poukaz na přepravu balíků na online portálu e-Balík PROFI, a to v hodnotě 40 tisíc Kč pro vítězku, druhá v pořadí získá poukaz na 30 tisíc Kč a třetí na 20 tisíc Kč.

Mimoto společnost GLS poskytne všem oceněným prostor pro prezentaci formou PR článku na portálu iDnes.cz, a to s garantovaným zobrazením 1 000 000 pro první místo, 600 000 pro druhé místo a 350 000 pro třetí místo. Absolutní vítězka získá navíc balíček právních služeb společnosti Legitas v hodnotě 24 000 Kč.

Na přelomu září a října proběhne hlasování i o Cenu veřejnosti, jejíž vítězka rovněž obdrží poukaz na službu e-Balík PROFI v hodnotě 20 tisíc Kč. Pro všechny ze čtyř oceněných jsou připraveny i speciální kšandy s motivem soutěže eŽena od loňské výherkyně Denisy Huňaté z www.tvojeksandy.cz.

„Jsme velmi rádi, že se nám před čtyřmi roky podařilo iniciovat a ve spolupráci s AMSP uvést v život tento úspěšný projekt. Našim cílem bylo ukázat prostřednictvím soutěže eŽena zajímavé podnikatelské příběhy a usnadnit tak dalším ženám jejich první kroky v e-komerci či podpořit rozvoj jejich stávajícího e-shopu. Myslíme si, že jednoduchý přístup ke spolehlivé a profesionální distribuci zásilek je v online podnikání extrémně důležitý. Obzvlášť v začátcích, které jsou mnohdy trnité, a je třeba se prodírat spletí právních a technických úskalí,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Ilustrační foto: Depositphotos.com

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB