Bydlení Na Výšinách: Nový rezidenční projekt PSN s esencí svěžesti

Letná patří k nejzelenějším a nejklidnějším částem Prahy, i proto je také žádanou rezidenční lokalitou. Vedle skvělé občanské vybavenosti zkvalitňuje zdejší život také nespočet příležitostí ke sportu či relaxaci. K trávení volného času přímo vybízí Letenská pláň nebo Královská obora Stromovka. Ta není dál než deset minut chůze od Bydlení Na Výšinách, nového rezidenčního projektu PSN.
Bydlení Na Výšinách, nový rezidenční projekt PSN. Ilustrační foto: PSN

Praha z jiné perspektivy

Skvělá dopravní dostupnost do centra a strategická poloha s přístupem na Pražský hrad. I to je Letná, která představuje největší nezastavěnou plochu v Praze. Přitom tady nechybí ani příjemné restaurace a kavárny, obchody, sportoviště, kulturní instituce a památky. Přímo na Letenské pláni narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum se střešní terasou.

Na vyhlídky a občerstvení láká na Letné i Havanský pavilon s vyhlídkovou terasou a restaurací, stejně jako restaurace Letenský zámeček. Úchvatná panoramata Prahy se otevírají také u legendárního Metronomu, jedné z pražských dominant, jedné z exkluzivních nemovitostí portfolia společnosti PSN.

Portfolio PSN zdobí i legendární Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí, mrakodrap City Empiria na Pankráci, od loňského roku také lukrativní pozemek po bývalém komplexu Transgas na Vinohradské třídě.

Nemovitosti PSN reprezentuje i celá paleta nádherných činžovních domů. Jeden z nich v sobě nese esenci svěžesti, jeho fasáda si secesně pohrává s tóny oblačného nebe a díky efektním balkonům nabízí obyvatelům bytů fantastické výhledy. O tom vypovídá již samotný název Bydlení Na Výšinách. Rezidenční projekt je zasazený na Letné, ve stejnojmenné ulici Na Výšinách.

Bydlení Na Výšinách, bydlení s výhledem na ikonické panorama Prahy. Ilustrační foto: PSN

Historie a současnost v jednom: Když se rekonstrukce vydaří

„Již po léta se v PSN soustředíme na kvalitní přestavby měšťanských a činžovních domů. A tento směr si zachováme i nyní, kdy se naše společnost velmi rozvíjí a více se zaměřuje na nový development a výstavbu větších územních celků. Rekonstrukce původních zdařilých domů vnímáme jako velice potřebné a smysluplné. Můžeme tak obnovit jejich krásu i historické kouzlo a zároveň do nich vnést moderní technologie a uživatelské standardy 21. století,“ uvedl Štěpán Smrčka, ředitel developmentu a projektového managementu společnosti PSN.

Bydlení Na Výšinách po citlivých úpravách nabídne celkem 18 komfortních jednotek 1+kk až 3+kk a velikostech od 23 do 109 metrů čtverečních, v horních patrech pak luxusní mezonety. Balkony nahradí předzahrádky v případě, že půjde o přízemní byty. K dispozici bude také společný dvorek s kolárnou a praktické sklepní kóje.

Kolaudace je naplánovaná na 2. čtvrtletí roku 2023. Prodej bytů byl již spuštěn, vybrat si svůj byt můžete na webu projektu tady.

Bydlení Na Výšinách: Secesní dům nabízí moderní bydlení s historickými prvky. Ilustrační foto: PSN

„Na projekt Bydlení Na Výšinách máme vydané stavební povolení a právě jsme zahájili stavební práce,“ popisuje aktuální fázi projektu Štěpán Smrčka a dodává: „Rekonstrukcí vytvořené bydlení v klidné ulici Na Výšinách v sobě spojí jednak ryze funkční, praktický styl s vysokým stupněm pohodlí a jednak moderní pojetí klasického městského života doplněné o esenci secese. Jistě osloví jednotlivce, páry, ale i rodiny s dětmi.“

Nové byty v Praze

Stavební práce odstartovaly s PSN také na Novém Městě pražském, stejně jako prodej bytů v Rezidenci U Sv. Štěpána. Leží v magické lokalitě Na Rybníčku a v základech nese zdivo původní gotické kaple Všech Svatých. Architektura mísí majestátnost gotiky, klasicistní styl a novorenesanční noblesu, s rekonstrukcí naplní i všechny požadavky moderního života.

Pokud hledáte nové byty v Praze, vybírat můžete také v zajímavé projektu BackYard Dejvice nebo v elegantní vinohradské novostavbě Vila dům Na Vinici. Luxusní loftové bydlení reprezentuje projekt Vanguard Prague. Nabídka PSN je široká a najde se v ní byt pro každého…

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Klíčem úspěchu digitální transformace jsou lidé

Digitální transformace a automatizace se dnes skloňují prakticky ve všech segmentech ekonomiky. Poměrně daleko jsou v tomto směru banky či pojišťovny, ale osmělují se i výrobní firmy, telco nebo utility.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB