Čtvrtstoletí s Albertem oslavilo 115 zaměstnanců

Albert již čtvrtým rokem oceňuje dlouholeté zaměstnance, pro které vytvořil Klub 25. Na slavnostním ceremoniálu na pražském Žofíně do něj letos vstoupilo a převzalo křišťálové ocenění 115 zaměstnanců, kteří oslavili pětadvacetileté pracovní jubileum letos a také v loňském roce; tehdy se slavnostní předávání kvůli pandemii covidu-19 uskutečnit nemohlo. Členem Klubu 25 jsou zaměstnanci, kteří ve společnosti Albert dosáhli významného pracovního výročí 25 let.
Večerní ceremoniál na pražském Žofíně byl vyvrcholením dvou zážitkových dní v Praze. Foto: Albert ČR

K prodavačům, zelinářům, řezníkům, skladníkům z celé republiky a pracovníkům pražské i brněnské centrály, kteří oslavili své jubileum v předchozích letech, se letos připojilo dalších 115 kolegů. Ti prožili s Albertem celé čtvrtstoletí a podíleli se na vývoji maloobchodu a prodejen Albert v Česku.

„Velmi si vážíme každého zaměstnance, který přijde pracovat do Alberta. Klub 25 jsme založili již před čtyřmi lety, protože jsme chtěli ocenit významné pracovní jubileum prvních z nás, kteří s Albertem spojili celý, anebo většinu svého pracovního života. Od té doby se setkáváme při slavnostním předávání každý rok a jsem rád, že letos se řady těch nejvěrnějších rozrostly o dalších 115 kolegů,“ vzkázal z pódia na galavečeru všem kolegům viceprezident pro lidské zdroje Ctirad Nedbálek.

Slavnostním předáváním v prostorách Žofínského paláce provázel herec a moderátor Petr Rychlý a zakončeno bylo živým koncertem Leony Machálkové. Večerní ceremoniál byl vyvrcholením dvou zážitkových dní v Praze spojených komentovanou procházkou historickým centrem, obědem na vyhlídkové lodi a ubytováním v hotelu Hilton.

Založení Klubu 25 je poděkování dlouholetým zaměstnancům, členy je již několik stovek kolegů. Jedenáct z nich pracuje v Albertu dokonce od otevření prvních supermarketů celou dobu, tedy třicet let!

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB