Eduard Forejt je novým ředitelem rozvoje obchodu společnosti Passerinvest Group

Personálie
Společnost Passerinvest Group jmenovala Eduarda Forejta novým ředitelem rozvoje obchodu. Rozšířila tak jeho dosavadní pozici o aktivity spojené s rozvojem obchodního týmu, plánováním a kontrolou obchodních aktivit i péči o klienty a partnery. Vzhledem k tomu, že jde o rozšíření pracovní pozice, zůstává i nadále ve Forejtově kompetenci rozvoj podnikatelských aktivit a akvizic společnosti Passerinvest. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Společnost Passerinvest Group jmenovala Eduarda Forejta novým ředitelem rozvoje obchodu. Foto: Passerinvest

„Spojení těchto dvou pozic je logickým krokem. Na nové pozici bych se i proto rád zaměřil na další prohloubení spolupráce obchodního týmu s tím technickým, abychom maximálně vytěžili potenciály společných znalostí, jak při přípravě budoucích projektů, tak při provozu těch již existujících,“ komentoval Forejt své jmenování.

Eduard Forejt působí ve společnosti Passerinvest od roku 2018. V oblasti nemovitostního trhu se pohybuje od roku 1996 a své dosavadní zkušenosti získal mimo jiné také v české pobočce Jones Lang LaSalle (JLL), kde dříve působil na obchodních a vrcholových manažerských pozicích se zaměřením na komerční nemovitosti.

PSALI JSME:
Kateřina Poláková pomůže společnosti Knight Frank v rezidenčním segmentu

Forejtovi je propůjčen titul CRE (Counselor of Real Estate, pozn. red.) prestižní americké organizace The Counselors of Real Estate. Zároveň je prvním českým certifikovaným Fitwell Ambasadorem, New Yorské organizace Fitwell Cerfitication Systems. Ta si klade za cíl vylepšení veškerých budov a jejich okolí tak, aby na své uživatele i blízké komunity působily příjemně a zvyšovaly kvalitu jejich života.

Forejt se věnuje také lektorské a přednáškové činnosti na ČVUT v Praze na Fakultě architektury. Pravidelně publikuje odborné články a aktivně se účastní významných obchodních konferencí. Volný čas nejraději tráví se svou rodinou. K jeho dlouhodobě oblíbeným aktivitám patří sportovní střelba, hudba a slabost má také pro americké motocykly Indian a Harley-Davidson.

PSALI JSME:
Investiční oddělení skupiny Českomoravská Nemovitostní nově vede Jiří Šustr

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB