Heureka Group: Finance nově vede Luboš Kratochvíl

Personálie
Šéfem finančního oddělení v Heureka Group se od května stává Luboš Kratochvíl (42). Do skupiny přináší bohaté zkušenosti s finančním a strategickým řízením, posledních šest let totiž působil ve společnosti Provident Financial, z toho rok a půl jako finanční ředitel.
Šéfem finančního oddělení v Heureka Group se od května stává Luboš Kratochvíl. Foto: Heureka Group

Jedním z klíčových úkolů Luboše Kratochvíla v Heureka Group bude podpora růstové strategie firmy ze strany finančního týmu a nastavení efektivní komunikace v rámci vedení skupiny, s akcionáři i vůči ostatním oddělení skupiny.

Během května si Kratochvíl přebere agendu od odcházejícího Lukáše Gulíka, který během svého čtyřletého působení v Heureka Group realizoval mnoho velkých projektů a také vybudoval mezinárodní finanční tým.

PSALI JSME:
Jiří Ponrt je novým CFO amerického Grouponu

„Mým dalším úkolem po převzetí běžné agendy bude nastavit finanční směřování a rozhodování v jednotlivých oblastech tak, aby bylo v souladu s plány celé skupiny, generálním ředitelem a investory,“ říká Kratochvíl ke své nové roli.

Před nástupem do Heureka Group pracoval na vedoucích pozicích v oblasti financí, telekomunikací a auditu. Ve společnosti Provident Financial strávil šest let; stejně dlouho pracoval jako ředitel finančního oddělení v UPC Česká a Slovenská republika a sedm let jako manažer ve společnosti Ernst & Young.

PSALI JSME:
Libuše Jurečková se stala od 1. ledna CFO Škoda Group

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Bojíme se nedostatku peněz v důchodu, tvrdí většina Čechů

Průzkum
Jen o něco málo více než třetina obyvatel České republiky, kteří dosud nedosáhli důchodového věku, se neobává nedostatečného finančního zajištění v důchodu. Více než tři pětiny tvrdí, že strach mají. Vyplývá to z výsledku šetření, které redakci FAEI.cz poskytlo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM).