Jozef Plško se stal ředitelem komunikace Alma Career

Společnost Alma Career jmenovala Jozefa Plška ředitelem komunikace a členem manažerského týmu. Bude odpovědný za posilování komunikace se zástupci státu, zaměstnavateli a zaměstnanci, nevládními organizacemi a dalšími zainteresovanými stranami ve střední Evropě, na Balkáně a v Pobaltí. O nové posile společnost informovala Finanční a ekonomické informace (faei.cz) prostřednictvím tiskové zprávy.
K řešení akutního nedostatku pracovních sil na evropském trhu se snaží přispět společnost Alma Career spolu se svým novým ředitelem komunikace Jozefem Plškem. Foto: Alma Career

Jozef Plško žije v Bratislavě, kde bude také profesně působit. Do Alma Career přichází z bankovního prostředí, kde pracoval jako vedoucí komunikace. Ve své roli sledoval legislativní procesy a regulatorní změny a aktivně se podílel na ekologických projektech na úrovni EU.

Jeho odpovědnost dále zahrnovala oblasti spolupráce se stakeholdery (subjekty mající soukromý zájem na činnosti konkrétního podniku – pozn. red.), korporátní záležitosti, externí a interní komunikaci, CSR (Corporare Social Responsibility, společenská odpovědnost firem – pozn. red.) a ESG (Enviromental, Social, Governance, enviromentální, sociální a správní řízení – pozn. red.).

Alma Career, lídr na trhu náborových služeb v 11 zemích střední Evropy, Pobaltí a Balkánu, se zaměřuje na to, aby přispěla k řešení stále akutnějšího nedostatku pracovních sil v Evropě. Podle Eurostatu má více než 75 procent společností v EU již nyní potíže s hledáním profesionálů s potřebnými dovednostmi.

„Jsem nadšený, že se můžu stát členem týmu společnosti Alma Career, která má jedinečnou a strategickou pozici, protože úspěšně působí nejen na jednotlivých trzích, ale současně i v regionu, ve kterém pokračuje přirozený migrační tok ze zemí východní Evropy na Západ a očekává se, že se ještě zvýší,“ uvedl Jozef Plško.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB