Marek Steiger se stal ředitelem komunikace společnosti Seyfor

Personálie
Seyfor, jeden z největších evropských poskytovatelů firemních ICT řešení, informoval redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz), že posiluje svůj manažerský tým. Na pozici ředitele komunikace nastupuje Marek Steiger, který se v první řadě zaměří na posílení povědomí o nedávno rebrandované ryze české společnosti.
Ve společnosti Seyfor se chce Marek Steiger jako nový ředitele komunikace zaměřit především na stabilizaci a posílení pozice předního dodavatele komplexních ICT služeb. Foto: Seyfor

Steigerovým cílem bude také sjednocení komunikace všech 34 platforem, které Seyfor vyvíjí a dodává podnikatelům, firmám i korporacím v 38 zemích. V rámci přípravy a realizace komunikačních aktivit bude spolupracovat s agenturou FYI Prague.

Marek Steiger má v oblasti komunikace, brand buildingu, vedení velkých projektů i týmů bohaté zkušenosti. Působil 14 let v Zoo Praha, kde měl na starosti komplexní programové a vzdělávací aktivity, věnoval se rozvoji marketingové komunikace i obchodních projektů. Jako šéf externí komunikace ve společnosti Vodafone pak řídil mj. mediální uvedení mobilních tarifů s neomezenými daty.

PSALI JSME:
Imper CZ a Mediaboard: Na pozici provozního ředitele přichází Miloš Myšička

Kromě nové pozice v Seyforu si zachovává i dosavadní post šéfa brandu a komunikace v sesterských společnostech Imper a Mediaboard (dříve Monitora, pozn. red.). V rámci svých dalších aktivit se Steiger dlouhodobě věnuje pedagogické činnosti se zaměřením na etologii a životní prostředí a ve volném čase aktivně sportuje.

Ve společnosti Seyfor se Marek Steiger chce zaměřit především na stabilizaci a posílení pozice předního dodavatele komplexních ICT služeb. Kromě toho je jeho cílem další posilování klíčových produktů společnosti, ke kterým patří např. on-line fakturační služba iDoklad nebo podnikový systém Money ERP a další specializovaná řešení.

PSALI JSME:
Obchodním ředitelem Imper a Monitora Media se stal Ondřej Synek

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB