Kamila Breen se stává novou vedoucí týmu průzkumu trhu v Cushman & Wakefield

Personálie
Kamila Breen přichází na pozici Associate Director do realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde povede tým průzkumu trhu pro Českou republiku. Na realitním trhu působí od roku 2004, kdy nastoupila jako analytička do centrály společnosti Siemens Real Estate v Mnichově, informovala firma v tiskové zprávě.
Ve své nové roli vedoucí týmu průzkumu trhu je Kamila Breen odpovědná za vedení a rozvoj tohoto oddělení, které poskytuje informace o trhu v oblasti kanceláří, maloobchodu, logistiky a průmyslových a specializovaných trhů. Foto: Cushman & Wakefield

Později převzala ekonomickou správu kancelářských budov společnosti v její české pobočce, kde zároveň vykonávala funkci kontrolora divize a získala zkušenosti s property managementem a finančním řízením správy nemovitosti.

Od roku 2020 vedla tým Research & Consulting pro Českou a Slovenskou republiku v mezinárodní poradenské firmě BNP Paribas Real Estate, v roce 2022 se stala seniorní analytičkou v oddělení výzkumu trhu ve společnosti JLL.

PSALI JSME:
Marie Baláčová je nově partnerkou ve společnosti Cushman & Wakefield

Během své kariéry se specializovala na analýzy realitního trhu v různých segmentech komerčních nemovitostí a poskytovala konzultační služby, prováděla průzkumy trhu a studie proveditelnosti pro klienty jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni.

Kamila Breen vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získala magisterský titul v oborech hospodářská politika a veřejné finance. K jejím koníčkům patří běhání, míčové hry a nově také step. Ráda také s rodinou vyráží do hor, ať už na lyže, nebo na túry.

PSALI JSME:
Cushman & Wakefield rozšiřuje rezidenční poradenské služby, tým povede Erik Müller

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.