Kamila Breen se stává novou vedoucí týmu průzkumu trhu v Cushman & Wakefield

Personálie
Kamila Breen přichází na pozici Associate Director do realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde povede tým průzkumu trhu pro Českou republiku. Na realitním trhu působí od roku 2004, kdy nastoupila jako analytička do centrály společnosti Siemens Real Estate v Mnichově, informovala firma v tiskové zprávě.
Ve své nové roli vedoucí týmu průzkumu trhu je Kamila Breen odpovědná za vedení a rozvoj tohoto oddělení, které poskytuje informace o trhu v oblasti kanceláří, maloobchodu, logistiky a průmyslových a specializovaných trhů. Foto: Cushman & Wakefield

Později převzala ekonomickou správu kancelářských budov společnosti v její české pobočce, kde zároveň vykonávala funkci kontrolora divize a získala zkušenosti s property managementem a finančním řízením správy nemovitosti.

Od roku 2020 vedla tým Research & Consulting pro Českou a Slovenskou republiku v mezinárodní poradenské firmě BNP Paribas Real Estate, v roce 2022 se stala seniorní analytičkou v oddělení výzkumu trhu ve společnosti JLL.

PSALI JSME:
Marie Baláčová je nově partnerkou ve společnosti Cushman & Wakefield

Během své kariéry se specializovala na analýzy realitního trhu v různých segmentech komerčních nemovitostí a poskytovala konzultační služby, prováděla průzkumy trhu a studie proveditelnosti pro klienty jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni.

Kamila Breen vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde získala magisterský titul v oborech hospodářská politika a veřejné finance. K jejím koníčkům patří běhání, míčové hry a nově také step. Ráda také s rodinou vyráží do hor, ať už na lyže, nebo na túry.

PSALI JSME:
Cushman & Wakefield rozšiřuje rezidenční poradenské služby, tým povede Erik Müller

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Čtyřlístek posil v konzultační skupině FLO

Podle informací poskytnutých portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) se digitální konzultační skupina FLO rozhodla rozšířit svůj management. Šéfem strategie se stává Pavel Špryňar, datový tým posiluje …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB