Kateřina Janoušková v čele Digital Commerce firmy Stada

Personálie
Česká pobočka mezinárodní farmaceutické skupiny Stada pověřila Kateřinu Janouškovou vedením oddělení Digital Commerce (obchod realizovaný prostřednictvím on-line platforem – pozn. red.). Firma chce posílit svůj digitální směr, proto oddělení nově získalo postavení samostatné byznys jednotky. O změnách Stada informovala redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz).
Digitální obchod ve společnosti Stada řídí Kateřina Janoušková. Foto: Stada

V oblasti on-line marketingu se Kateřina Janoušková pohybuje od roku 2006 a disponuje bohatými zkušenostmi napříč různými odvětvími i trhy Evropy. V roce 2018 zahájila své působení ve společnosti Walmark, kde vytvářela digitální část marketingových strategií pro jednotlivé značky doplňků stravy.

Po akvizici Walmarku skupinou Stada přešla Janoušková na globální pozici International Digital Marketing Manager (mezinárodní manažer digitálního marketingu – pozn. red.). Na ní byla odpovědná za tvorbu, analýzu a vyhodnocování globálních digitálních marketingových strategií a kampaní.

PSALI JSME:
Christos Gallis ředitelem Stada pro region východní Evropy

Hlavním projektem, který má nyní Janoušková na starosti, je zavedení pokročilých technologií a postupů, které mají za cíl výrazně přispět k rozvoji omnichannel komunikace (strategie pro maximální využití více paralelních komunikačních kanálů – pozn. red.).

Firma díky tomu může lépe reagovat na potřeby a preference zákazníků prostřednictvím efektivní interakce napříč všemi dostupnými kanály. Dále bude odpovědná za fungování e-shopu společnosti Stada a zvyšování kompetencí firmy v oblasti digitálního marketingu.

„Velmi se těším na nové výzvy a zkušenosti, které s sebou změna pozice přináší. Propojení on-line marketingu s e-commerce dává velký smysl a věřím, že i v souladu s hodnotami naší firemní kultury povede k vytváření přidané hodnoty a bude přispívat k úspěšné realizaci obchodních cílů,“ říká Kateřina Janoušková.

PSALI JSME:
Tým výrobního závodu Walmark skupiny Stada se rozšířil o nové odborníky

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Marek Loula novým členem představenstva ČSOB

ČSOB s předstihem informovala portál Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) o chystaných změnách ve svém vedení. Od září letošního roku do představenstva nastoupí Marek Loula, současný člen představenstva na …

Jaroslav Rychna posiluje vedení Buřinky

Čtvrtým členem představenstva Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) se stal Jaroslav Rychna. Ve firmě působí od roku 2016 a nově se stává vedoucím divize informačních technologií. O novém personálním …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Na vlastní oči: Jak fungují americké armádní „brýle“ nočního vidění

Reportáž
Vidět lépe než nepřítel a mít možnost vést plnohodnotné boje i v temné noci bylo snem všech vojevůdců v historii. Toto přání se dočkalo svého naplnění až ve 20. století. Dnes používají přístroje nočního vidění, takzvané noktovizory, všechny moderní armády včetně jednotek bojujících na Ukrajině. Jak fungují nejmodernější typy „brýlí“ nočního vidění? A jsou skutečně tak zdatným pomocníkem? Reportér Finančních a …