Tým výrobního závodu Walmark skupiny Stada se rozšířil o nové odborníky

Výrobní závod Walmark v Třinci patřící do mezinárodní farmaceutické skupiny Stada, který je na tuzemském trhu předním producentem doplňků stravy, se začátkem roku rozšířil své řady o odborníky v oblasti produktového vývoje, výrobní efektivity a dodavatelského řetězce. Firma o tom redakci FAEI.cz informovala v tiskové zprávě.
Karel Mitura se ve Walmarku se zaměří na vývoj a koordinaci externích výrobků. Foto: Walmark/Stada

V návaznosti na nedávné investice do nových technologií a navýšení výrobních kapacit tak Walmark dále upevňuje své postavení v třineckém regionu a zároveň i svoji pozici exportéra v rámci celé skupiny na klíčové globální trhy.

Tým nově doplnili Karel Mitura (32) jako specialista externího vývoje, Kateřina Zarazua Hernandez (48) na pozici projekt manažerky a Pavel Jemala (58), který zastává post operational excellence manager.

Pavel Jemala nastupuje na pozici operational excellence manager. Foto: Walmark/Stada

Pavel Jemala nastupuje na pozici operational excellence manager z předchozího působiště ve společnosti KES, kde jako production manager zodpovídal za efektivitu výroby vybraných závodů v CEE regionu. Na nové pozici se zaměří na optimalizaci výroby a omezení plýtvání prostřednictvím nástrojů lean managementu. Prioritou nyní bude zvýšení efektivity při přestavbě výrobních linek.

Karel Mitura, absolvent Přírodovědecké fakulty v oboru Biochemie na Univerzitě Palackého v Olomouci, přichází ze společnosti Cayman Pharma v Neratovicích, kde pracoval sedm let jako výzkumný a vývojový pracovník.

Kateřina Zarazua Hernandez bude zastávat pozici projektové manažerky. Foto: Walmark/Stada

Ve Walmarku se zaměří na vývoj a koordinaci externích výrobků, zejména pak dvouvrstvých tablet. Povede též projekt sjednocení interních specifikací.

Kateřina Zarazua Hernandez bude na pozici projekt manažerky odpovědná za úspěšné a včasné zavedení programu plánování výrobních zdrojů a následně za plynulé fungování dodavatelského řetězce na pracovišti či vedení týmu pracovníků v souladu s plněním měsíčních cílů a programového plánu.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
  1. Ra Radek

    Tyhle doplňky nejsou kontrolovány SUKLem, takže obsah léčivých látek je neprůkazný

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB