Tým výrobního závodu Walmark skupiny Stada se rozšířil o nové odborníky

Personálie
Výrobní závod Walmark v Třinci patřící do mezinárodní farmaceutické skupiny Stada, který je na tuzemském trhu předním producentem doplňků stravy, se začátkem roku rozšířil své řady o odborníky v oblasti produktového vývoje, výrobní efektivity a dodavatelského řetězce. Firma o tom redakci FAEI.cz informovala v tiskové zprávě.
Karel Mitura se ve Walmarku se zaměří na vývoj a koordinaci externích výrobků. Foto: Walmark/Stada

V návaznosti na nedávné investice do nových technologií a navýšení výrobních kapacit tak Walmark dále upevňuje své postavení v třineckém regionu a zároveň i svoji pozici exportéra v rámci celé skupiny na klíčové globální trhy.

Tým nově doplnili Karel Mitura (32) jako specialista externího vývoje, Kateřina Zarazua Hernandez (48) na pozici projekt manažerky a Pavel Jemala (58), který zastává post operational excellence manager.

Pavel Jemala nastupuje na pozici operational excellence manager. Foto: Walmark/Stada

Pavel Jemala nastupuje na pozici operational excellence manager z předchozího působiště ve společnosti KES, kde jako production manager zodpovídal za efektivitu výroby vybraných závodů v CEE regionu. Na nové pozici se zaměří na optimalizaci výroby a omezení plýtvání prostřednictvím nástrojů lean managementu. Prioritou nyní bude zvýšení efektivity při přestavbě výrobních linek.

Karel Mitura, absolvent Přírodovědecké fakulty v oboru Biochemie na Univerzitě Palackého v Olomouci, přichází ze společnosti Cayman Pharma v Neratovicích, kde pracoval sedm let jako výzkumný a vývojový pracovník.

Kateřina Zarazua Hernandez bude zastávat pozici projektové manažerky. Foto: Walmark/Stada

Ve Walmarku se zaměří na vývoj a koordinaci externích výrobků, zejména pak dvouvrstvých tablet. Povede též projekt sjednocení interních specifikací.

Kateřina Zarazua Hernandez bude na pozici projekt manažerky odpovědná za úspěšné a včasné zavedení programu plánování výrobních zdrojů a následně za plynulé fungování dodavatelského řetězce na pracovišti či vedení týmu pracovníků v souladu s plněním měsíčních cílů a programového plánu.

PSALI JSME:
Martina Šímová opět předsedkyní evropské asociace výrobců doplňků stravy

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB