Mastercard a Handpoint pomohou malým a středním podnikům s přijímáním platebních karet

Karetní společnost Mastercard a společnost Handpoint, poskytovatel přenosných platebních řešení, informovaly, že podepsaly smlouvu o partnerství s cílem umožnit tisícům malých a středních podniků v České republice, Bulharsku, Chorvatsku, Itálii, na Slovensku a ve Velké Británii přijímat platby prostřednictvím platebních karet.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Partnerství obou společností podpoří rozšíření spolehlivé a bezpečné platební platformy společnosti Handpoint, která obchodníkům nejenže poskytuje technologii potřebnou k přijímání plateb kartami, ale umožňuje i potřebné úpravy konfigurace včetně použití vlastní značky.

Intuitivní platební řešení je možné dále rozšiřovat o další funkce s tím, jak firma obchodníka roste a vyžaduje pokročilejší řešení. Systém společnosti Handpoint navíc obsahuje i informační portál pro obchodníky, který firmám poskytuje možnost převzít kontrolu nad svými platebními transakcemi.

Portál usnadňuje sledování transakcí, což je přínosem zejména v zemích, kde mají obchodníci povinnost informace o veškerých platbách předávat úřadům. Obchodníkům tato funkce uvolní ruce, aby se mohli naplno věnovat své obchodní činnosti a nikoliv administrativě.

PSALI JSME:
Čeští chtějí potvrzovat platby otiskem prstu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Podnikání

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Neradostné vyhlídky stavebnictví pro další rok: Pokles o 2,7 procenta

Analýza
Za první tři čtvrtletí letošního roku stavební produkce v Česku meziročně klesla o 1,5 procenta a vyhlídky na další rok nejsou rovněž optimistické. Podle stavebních firem se propad stavební produkce prohloubí o 2,7 procenta. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2003, kterou zpracovala analytická společnost CEEC Research a jejíž výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.