Mastercard a Handpoint pomohou malým a středním podnikům s přijímáním platebních karet

Karetní společnost Mastercard a společnost Handpoint, poskytovatel přenosných platebních řešení, informovaly, že podepsaly smlouvu o partnerství s cílem umožnit tisícům malých a středních podniků v České republice, Bulharsku, Chorvatsku, Itálii, na Slovensku a ve Velké Británii přijímat platby prostřednictvím platebních karet.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Partnerství obou společností podpoří rozšíření spolehlivé a bezpečné platební platformy společnosti Handpoint, která obchodníkům nejenže poskytuje technologii potřebnou k přijímání plateb kartami, ale umožňuje i potřebné úpravy konfigurace včetně použití vlastní značky.

Intuitivní platební řešení je možné dále rozšiřovat o další funkce s tím, jak firma obchodníka roste a vyžaduje pokročilejší řešení. Systém společnosti Handpoint navíc obsahuje i informační portál pro obchodníky, který firmám poskytuje možnost převzít kontrolu nad svými platebními transakcemi.

Portál usnadňuje sledování transakcí, což je přínosem zejména v zemích, kde mají obchodníci povinnost informace o veškerých platbách předávat úřadům. Obchodníkům tato funkce uvolní ruce, aby se mohli naplno věnovat své obchodní činnosti a nikoliv administrativě.

PSALI JSME:
Čeští chtějí potvrzovat platby otiskem prstu

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Podnikání

Komu se vyplatí paušální daň?

Paušální daň úspěšně prošla Poslaneckou sněmovnou. Budou ji moci uplatnit osoby samostatně výdělečně činné, kteří nejsou plátci DPH a mají roční příjem do milionu korun. Zákon nyní musí ještě posoudit Senát. …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

O hypotéce teď uvažuje 400 tisíc Čechů. Budou ale mít na splátky?

Analýza
Krize nekrize. Hypoteční úvěry dosahují neuvěřitelných výšin, letošek by dokonce mohl překonat rekordní roky 2016 a 2017. Průzkum pro Generali Investments ovšem současně ukázal, že třetina Čechů, kteří chtějí bydlet ve vlastním, má strach, že nebude schopna platit nájem anebo hypotéku. Šest procent aktivních lidí s tím má problém už dnes.
Rolovat nahoru