Miloš Lužajić se stal partnerem v Cushman & Wakefield

Personálie
Miloš Lužajić se stal partnerem v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde působí v týmu International Cross Border Valuation & Advisory. Firma o tom informovala redakci v tiskové zprávě.
Miloš Lužajić rád tráví čas se svou rodinou. K jeho zálibám patří cestování a poznávání odlišných kultur. Foto: Cushman & Wakefield

Ten ve spolupráci s lokálními týmy oceňování v jednotlivých zemích regionu EMEA (souhrnné označení regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky, pozn. red.) koordinuje významné zakázky a funguje jako hlavní kontakt pro klienty, kteří vyžadují služby přeshraničního oceňování.

Miloš Lužajić do týmu International Cross Border přišel v roce 2022 ze společnosti CBS International, člena sítě partnerů Cushman & Wakefield, v níž zastával pozici vedoucího oceňování a poradenství pro výstavbu pro Srbsko. Má více než deset let zkušeností s klíčovými projekty v oblasti oceňování, studií proveditelnosti a analýz „highest and best use“ v regionu SEE/CEE a v poslední době také EMEA.

PSALI JSME:
Eva Lovětínská se stala partnerkou v Cushman & Wakefield

Lužajić odpovídá za koordinaci celoevropských projektů oceňování velkých portfolií pro nákup či prodej a také za pravidelné oceňování pro investory a pro finanční reporting. Úzce spolupracuje se všemi kancelářemi Cushman & Wakefield napříč regionem EMEA, poskytuje poradenství a koordinaci pravidelných oceňování pro celoevropské fondy a investory všech nemovitostních tříd.

Miloš Lužajić získal magisterský titul v oboru finanční management na univerzitě Heriot-Watt, je držitelem profesních kvalifikací RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) a CFA (Chartered Financial Analyst). Rád tráví čas se svou rodinou a k jeho zálibám patří cestování a poznávání odlišných kultur.

PSALI JSME:
Magsud Rahmanov se stává partnerem v Cushman & Wakefield

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB