Nové byty v těch nejžádanějších lokalitách Prahy: PSN staví v centru i na Letné

Portfolio PSN tvoří více než sedmdesát exkluzivních nemovitostí, zdobí ho například Tančící dům, Dům módy na Václavském náměstí nebo legendární Metronom. Ten se dostal také do loga společnosti. Loni se portfolio PSN rozrostlo o lukrativní pozemek po bývalém komplexu Transgas.
Rezidence U Sv. Štěpána je zasazená na Novém Městě pražském. Foto: PSN

Vinohradská třída, vršovický Koh-i-noor či Vanguard Prague

Unikátní prostor v těsné blízkosti Václavského náměstí by měl s PSN zaplnit multifunkční objekt, primárně zaměřený na luxusní bydlení. Pozemek na místě Transgasu na Vinohradské třídě koupila PSN za 870 milionů korun. Jde však stále o jeden z 25 projektů v hodnotě více než 11 miliard korun, které PSN připravuje na nejbližších pět let.

„Kromě této loňské, naší asi nejznámější akvizice chystáme mnoho dalších zajímavých projektů. Řadí se k nim například konverze areálu dosavadní továrny Koh-i-noor ve Vršovicích, kde vznikne asi 550 bytů a prostory pro obchody a služby. Se stavbou začneme, jakmile získáme všechna povolení.

Dále jde kupříkladu o nové bytové domy v pražských ulicích Litevská, Drahobejlova a Přívozní či o rodinné domy Miškovice, kde připravujeme výstavbu 55 rodinných domů a 45 bytů. Intenzivně také pracujeme na přípravě rekonstrukce bývalé Městské telefonní ústředny v ulici Fibichova se zhruba 120 byty nebo rekonstrukce tří činžovních domů v Seifertově ulici, které budou určené pro nájemní bydlení,“ vypočítává Štěpán Smrčka, ředitel developmentu a projektového managementu PSN.

Mezi projekty PSN dominuje Vanguard Prague v pražských Modřanech. Budova bývalé továrny na letecké přístroje se s rekonstrukcí proměňuje v luxusní loftové bydlení, které nemá obdoby v celé střední Evropě. Ve čtrnácti patrech naddimenzované konstrukce vznikne 150 loftů s mimořádnou vzdušností a fascinujícími výhledy.

Těmi se obyvatelé loftů budou moci kochat i na střešní terase. Luxus tady nabývá také podoby designového wellness centra se skleněným bazénem v podobě akvária nebo autovýtahu, který umožňuje zaparkovat motorového mazlíčka přímo vedle dveří bytu.

Unikátní projekt Vanguard Prague nabízí i autovýtah uprostřed budovy. Foto: PSN

Nové byty na Novém Městě a Bydlení Na Výšinách

Na počátku roku 2022 odstartovaly hned dva projekty PSN. Jeden z nich jako Rezidence U Sv. Štěpána rozšíří pražský bytový fond o 42 nových bytů, a to v samém centru Prahy, v magické lokalitě Na Rybníčku na Novém Městě. Další láká na kouzelné výhledy Letné a krásu secese, která se v šestipodlažním domě snoubí s nejvyššími uživatelskými standardy. Jako Bydlení Na Výšinách nabízí celkem 18 jednotek včetně luxusních mezonetů v nejvyšších patrech.

„Již po léta se v PSN soustředíme na kvalitní přestavby měšťanských a činžovních domů. A tento směr si zachováme i nyní, kdy se naše společnost velmi rozvíjí a více se zaměřuje na nový development a výstavbu větších územních celků. Rekonstrukce původních zdařilých domů vnímáme jako velice potřebné a smysluplné. Můžeme tak obnovit jejich krásu i historické kouzlo a zároveň do nich vnést moderní technologie a uživatelské standardy 21. století. Pro tyto dva projekty jsme se rozhodli právě z důvodu jedinečného genia loci a chceme těmto budovám ve velmi atraktivních pražských lokalitách navrátit jejich půvab,“ komentuje aktuální projekty PSN Štěpán Smrčka.

Vršovický Koh-i-noor se s PSN promění v moderní obytnou zónu. Foto: PSN

Akvizice PSN

Vize PSN neznají hranic. Ani ambiciózní plány výstavby a miliardové investice neutlumily investiční apetit společnosti, která umí ocenit originální architekturu, historický odkaz i lukrativní lokalitu. Akviziční tým stále hledá bytové domy, hotely a penziony, komerční objekty, kanceláře, obchodní centra, logistické areály, sklady, brownfieldy, pozemky a další nemovitosti s potenciálem, bez ohledu na jejich faktický či právní stav.

Majitelé nemovitostí jistě ocení férovou cenu, rychlou platbu, solidní jednání a především záruku, že o jejich nemovitost bude dobře postaráno. Projekty PSN jsou jasným důkazem. Chcete prodat nemovitost? Kontaktujte akviziční tým PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina KROUŽKY spouští vzdělávací projekt PAIDOS

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB