Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně různých podzimních akcí. Přesto na nákup nového bytu můžete najít výhodnou hypotéku. Dotovaná hypotéka PSN umožňuje dosáhnout na úroky 2,99 %.
Dotovaná hypotéka PSN snižuje aktuální úroky na 2,99 %. Ilustrační foto: PSN

Hypotéka v bance, byt u PSN

PSN novou akcí nabízí řešení pro ty, kteří touží po vlastním bydlení. Dokážou splnit přísné podmínky pro hypotéku, avšak současná výše úroků je od financování hypotečním úvěrem odrazuje. Při koupi některého z pestré nabídky nových bytů PSN si lze úroky podstatně vylepšit, a to až na hladinu 2,99 procenta. Výhodná hypotéka na byt se tak stává realitou i v roce 2022, přestože tržní úroky dosahují hodnot, které tu nebyly posledních dvacet let.

Podmínky pro hypotéku stanovuje konkrétní bankovní nabídka. PSN však v rámci akce Dotovaná hypotéka v ceně bytu kompenzuje rozdíl tržní splátky a splátky s úrokem 2,99 procenta s fixací dva roky. Akce platí do 31. prosince 2022 a vztahuje se na vybrané bytové jednotky PSN.

V centru, na Vinohradech, v Dejvicích i na Chodově

Nové byty PSN najdete po celé Praze, nechybí ty nejvyhledávanější lokality jako Vinohrady, Dejvice, Letná nebo přímo historické centrum. Cenově zajímavé byty PSN nabízí například v projektech Bydlení U Pekáren v Hostivaři, Bydlení Sinkulova v Podolí nebo Skyline Chodov, ještě zajímavější je jejich kombinace s Dotovanou hypotékou PSN.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina KROUŽKY spouští vzdělávací projekt PAIDOS

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB