Petr Dolejš jmenován vedoucím správy kancelářských budov ve společnosti Cushman & Wakefield

Realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield, která je předním světovým poskytovatelem realitních služeb pro nájemce i vlastníky nemovitostí, informovala redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz) o tom, že jmenovala Petra Dolejše vedoucím správy kancelářských budov.
Petr Dolejš byl jmenován vedoucím správy kancelářských budov tuzemské pobočky společnosti Cushman & Wakefield. Foto: Cushman & Wakefield

Dolejš (46) je zkušeným odborníkem v oblasti správy nemovitostí se specializací na property a facility management (správa prostor a zajištění podpůrných služeb, pozn. red.) obchodních center a kancelářských budov.

Ve společnosti Cushman and Wakefield působí od roku 2006 a během svého sedmnáctiletého působení se věnoval správě jak retailových projektů, tak kancelářských budov pro klíčové mezinárodní klienty. Před dvěma lety byl jmenován partnerem tuzemské pobočky firmy.

Na nové pozici bude Dolejš odpovědný za strategické řízení oddělení správy kancelářských budov a další rozvoj služeb property managementu. Jeho cílem je udržovat dlouhodobé vztahy s klíčovými klienty, zvyšovat kvalitu služeb a pečovat o obchodní příležitosti. Zásadní součástí jeho práce bude také rozvoj týmu správy kancelářských budov a podpora talentů.

Petr Dolejš nejraději tráví volný čas se svou rodinou při sportu. Má rád hory, lyžování a horské kolo.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB