Představujeme Skyline Chodov, bydlení s perspektivou

Nový projekt společnosti PSN Skyline Chodov reaguje na sílící poptávku po malometrážních bytech. Zejména kvůli rostoucím cenám nemovitostí Češi slevují ze svých nároků na prostor a vybírající menší, tím i cenově dostupnější byty. Nejmenší bytové jednotky jsou stále žádanější i proto, že se výhodně pronajímají, tedy se uplatní jako investice a zajištění proti inflaci.
Skyline Chodov: Malometrážní jednotky doplňují nezměrné možnosti společných prostor. Ilustrační foto: PSN

Výhledy na Prahu nikdy neomrzí

Vedle klasických bytů se dnes prodávají také ubytovací jednotky, tzv. ateliéry nebo studia. Mají parametry klasických bytů, ovšem menší podlahovou plochu. Malometrážní ubytovací jednotky nabízí i nový projekt společnosti PSN Skyline Chodov.

Uživatelský komfort tady povyšují společné prostory, které najdete dokonce i na střeše. Pochozí střecha nabízí potěšení z úchvatných výhledů na legendární panorama Prahy, stejně jako jednotky v nejvyšších patrech. Ty už jsou však soukromé.

Fenomén komunitního bydlení v praxi

Do budovy se vešlo celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk a 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2. Vybraným jednotkám je přiřazen sklep přímo na patře či sklepní kóje v 1. PP.

Vedle bytových jednotek je tady k dokoupení i 12 rafinovaných kanceláří. Umožňují oddělit osobní a pracovní prostor, stejně jako sdílený coworking, který je dostupný pro všechny obyvatele Skyline.

Skyline Chodov: Pochozí střecha nabízí úchvatné výhledy na Prahu. Ilustrační foto: PSN

Ti mají k dispozici i plně vybavenou posilovnu, yogapoint jako místnost pro cvičení, party room se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí, lounge a v neposlední řadě i recepci. Nechybí ani prádelna a sušárna, kočárkárna nebo kolárna s možností mytí kol.

Sdílené prostory, ideální pro budování komunity, nejsou jenom uvnitř budovy. U domu našlo své místo i venkovní odpočinkové zázemí s ohništěm a možností grilování. Vybrané jednotky navíc doplňuje malá oplocená zahrádka, další zase záhonky s půdou pro zahradničení. Zahradníkům přijde vhod i společný kompostér.

Skyline Chodov nabízí také 59 parkovacích stání pro automobily a čtyři pro motocykly.

Bydlení na Chodově

Praha 4, Chodov – Chodovec vyniká výbornou dopravní dostupností do centra Prahy, na dálnici D1 a Pražský okruh. Přímo u Skyline leží autobusová zastávka Knovízská, odkud se dá do deseti minut dostat na metro C Chodov, vzdálené 15 minut metrem od Hlavního nádraží.

Skyline Chodov: Sdílené prostory, ideální pro budování komunity, najdete venku i uvnitř. Ilustrační foto: PSN

Pět minut autem to zabere do nákupního centra Chodov, 300 obchodů z něho dělá největší nákupní centrum v Česku. Samozřejmostí jsou prvotřídní služby, stylové restaurace, kavárny nebo kino.

Široké možnosti zábavy, relaxace a sportovního vyžití na Chodově reprezentuje také aquapark Jedenáctka Chodov, Košíkovské nádrže, přírodní park Botič, Hostivařský lesopark nebo Sady zahradnické mládeže.

Nechybí tady ani kultura a historie, kterou zastupuje Chodovská tvrz, obklopená moderním parkem s dětskými hřišti, venkovní posilovnou, minigolfem a příjemnými restauracemi. Chodovská tvrz funguje jako galerie umění a kulturní centrum, kde v průběhu roku probíhají nejrůznější kulturní a společenské akce.

Zajímáte se o bydlení s perspektivou? Podívejte se na web projektu Skyline…

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina KROUŽKY spouští vzdělávací projekt PAIDOS

Skupina KROUŽKY, která je jedním z největších organizátorů zájmových a vzdělávacích kroužků a volnočasových aktivit pro děti přímo v základních a mateřských školách po celé ČR, a která je součástí české investiční …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB