Sázkové kanceláře favorizují generála Pavla

Petr Pavel v pátek podle tuzemských sázkových kanceláří upevnil své šance na celkové vítězství v prezidentské volbě. Naopak Andrej Babiš a zejména Danuše Nerudová si pohoršili. Prezidentská volba začíná právě dnes. Lidé mohou volit novou hlavu státu do soboty.
Petr Pavel v pátek podle tuzemských sázkových kanceláří upevnil své šance na celkové vítězství v prezidentské volbě. Zdroj foto: Oficiální webové stránky Petra Pavla

V pátek se kurs bývalého vysokého představitele české armády a NATO Petra Pavla pohyboval u českých sázkových kanceláří Tipsport (a Chance), Fortuna, SazkaBet a Betano v rozmezí od 1,45:1 do 1,52:1, v průměru tedy činil 1,475:1.

Podle kursů vypsaných v pátek, pohybujících se v rozmezí od 1,42:1 do 1,45:1, je Pavlův kurs v průměru 1,435:1. Oproti čtvrtku si tedy mírně polepšil. Pravděpodobnost jeho vítězství v prezidentském klání tedy stoupla ze včerejších 67,8 procenta na dnešních na 69,7 procenta.

Naopak další dva favorizovaní kandidáti si mezi včerejškem a dneškem pohoršili.

PSALI JSME:
Zeman ve vánočním projevu potvrdil, že nově jmenovaní radní ČNB úrokové sazby chtít zvedat nebudou

Šéf hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš dle průměrného kursu čtyř zmíněných sázkových kanceláří z 3,43:1 na 3,475:1.

Jeho kursy v pátek sázkové kanceláře vypisují v rozpětí od 3,3:1 do 3,55:1, ve čtvrtek to bylo rozpětí od 3,37:1 do 3,5:1. Babišovy šance na celkové vítězství tak mezi včerejškem a dneškem mírně klesly. Včera měl pravděpodobnost triumfu 29,2 procenta, dnes 28,8 procenta.

Bývalá rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová si mezi včerejškem a dneškem pohoršila rovněž. A to z průměrného kursu 12,5:1 procenta na 15,125:1. Pravděpodobnost jejího triumfu se tedy snížila z osmi na 6,6 procenta.

Autor je hlavní ekonom Trinity Bank
(Redakčně upraveno)

PSALI JSME:
Proč zákaz kouření neplatí pro prezidenta?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB