Sázkové kanceláře favorizují generála Pavla

Petr Pavel v pátek podle tuzemských sázkových kanceláří upevnil své šance na celkové vítězství v prezidentské volbě. Naopak Andrej Babiš a zejména Danuše Nerudová si pohoršili. Prezidentská volba začíná právě dnes. Lidé mohou volit novou hlavu státu do soboty.
Petr Pavel v pátek podle tuzemských sázkových kanceláří upevnil své šance na celkové vítězství v prezidentské volbě. Zdroj foto: Oficiální webové stránky Petra Pavla

V pátek se kurs bývalého vysokého představitele české armády a NATO Petra Pavla pohyboval u českých sázkových kanceláří Tipsport (a Chance), Fortuna, SazkaBet a Betano v rozmezí od 1,45:1 do 1,52:1, v průměru tedy činil 1,475:1.

Podle kursů vypsaných v pátek, pohybujících se v rozmezí od 1,42:1 do 1,45:1, je Pavlův kurs v průměru 1,435:1. Oproti čtvrtku si tedy mírně polepšil. Pravděpodobnost jeho vítězství v prezidentském klání tedy stoupla ze včerejších 67,8 procenta na dnešních na 69,7 procenta.

Naopak další dva favorizovaní kandidáti si mezi včerejškem a dneškem pohoršili.

PSALI JSME:
Zeman ve vánočním projevu potvrdil, že nově jmenovaní radní ČNB úrokové sazby chtít zvedat nebudou

Šéf hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš dle průměrného kursu čtyř zmíněných sázkových kanceláří z 3,43:1 na 3,475:1.

Jeho kursy v pátek sázkové kanceláře vypisují v rozpětí od 3,3:1 do 3,55:1, ve čtvrtek to bylo rozpětí od 3,37:1 do 3,5:1. Babišovy šance na celkové vítězství tak mezi včerejškem a dneškem mírně klesly. Včera měl pravděpodobnost triumfu 29,2 procenta, dnes 28,8 procenta.

Bývalá rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová si mezi včerejškem a dneškem pohoršila rovněž. A to z průměrného kursu 12,5:1 procenta na 15,125:1. Pravděpodobnost jejího triumfu se tedy snížila z osmi na 6,6 procenta.

Autor je hlavní ekonom Trinity Bank
(Redakčně upraveno)

PSALI JSME:
Proč zákaz kouření neplatí pro prezidenta?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Covid jako šance. Malí farmáři prodali více vína i bioproduktů

Analýza
Ve všeobecné vlně stížností mnoha firem, jak koronavirová pandemie negativně dopadla na jejich podnikání, existují i výjimky. Mezi ty překvapivé patří drobní zemědělci, kteří si i v tak těžké situaci dokázali poradit a v druhé vlně pandemie dokonce zaznamenali zvýšený zájem například o víno nebo bio lokální produkty.