Sdružení pro zaměstnanecké stravování (ProZAMS) povede Linda Nejezchlebová

Předsedkyní Správní rady nově založeného Sdružení pro zaměstnanecké stravování, z.s. (ProZAMS) se stala Mgr. Linda Nejezchlebová (43). Sdružení má za cíl propagovat zásady nutričně vyváženého jídla, bojovat za plnohodnotné obědy, podporovat kantýny i vzdělávat jak zaměstnance, tak zaměstnavatele. Jeho členem se může stát jakákoliv právnická či fyzická osoba s místem pobytu či podnikající v ČR.
Předsedkyní Správní rady nově založeného Sdružení pro zaměstnanecké stravování (ProZAMS) se stala Mgr. Linda Nejezchlebová. Foto: Archív

Mgr. Linda Nejezchlebová je konzultantkou a poradkyní pro výživu a vyvážený životní styl, lektorkou pohybových programů pro dospělé i děti, vede kurzy jógy. Má dvacetileté zkušenosti s marketingem a public relations v oblasti HORECA. Pracovala v mezinárodních PR agenturách a jako tisková mluvčí, resp. PR manažerka.

Založila Spolek Pro vitalitu, kde se věnuje koučování zdravého životního stylu či pořádá zážitkové výukové programy o zdravém stravování pro děti. Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, obor mezinárodní studia. V minulosti též publikovala v časopisech Food Service, Marketing & Media, Strategie, Hotel & Spa Management či Sport & Wellness Management. Je vdaná, má tři děti.

„Význam nutričně adekvátní stravy nutné pro udržení zdraví a produktivitu, respektive efektivitu v práci upřednostňuje i ILO – Mezinárodní organizace práce již více téměř 100 let. Chceme navázat na jeden z přístupů Tomáše Bati, který tvrdil: Aby mohl člověk dobře pracovat, musí být dobře najeden. Na 68 % zaměstnaných lidí chodí na obědy. Spoluprací se zaměstnavateli a provozovateli stravovacích zařízení chceme vytvářet pro zaměstnance podmínky pro zajištění nutričně adekvátní stravy. Věřím, že se tím dají zlepšit jejich stravovací návyky, potažmo zdraví, klesne míra absencí a snížené produktivity práce v důsledku fyzické či psychické nepohody,“ uvedla předsedkyně Správní rady Linda Nejezchlebová.

Zavřít reklamu ×
  1. Proboha, to paní vystudovala, aby nám začala organizovat život ? jsme snad národ blbců, kteří bez papírové stravenky umřou hlady a do restaurace nevkročí ? Nebo je za tím stravenková lobby, která nechce přijít o velmi dobrý kšeft ? Paní Nejezchlebová buďte tak hodná, nechte toho a starejte se o své. T.Novotný

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pašerákem při návratu z dovolené

Poradna
Navštěvujete při návratu do vlasti na letišti duty free shop? Je k tomu několik důvodů. Nákupem beze cla, tedy oproti běžnému obchodu se slevou, si zkrátíte čekání. Zbavíte se zbytků cizí měny, kterou si z exotické dovolené nechcete vozit domů. A do třetice – nakoupenými potravinami si zpestříte dlouhé cestování letadlem, kde od posádky zdarma dostanete nejvýš pohárek vody.