Tulipa Třebešín: Poslední z necelé tisícovky bytů čeká na podzim kolaudace

Hrubou stavbu čtvrté a poslední etapy rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3, která zahrnuje čtrnáctipodlažní bytový dům „A“ se 155 byty ve velikostech od 1+kk do 4+kk dokončila developerská společnost AFI Europe. Firma o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že předpokládaný termín kolaudace je na podzim letošního roku.
Hrubá stavba čtvrté a poslední etapy rezidenčního projektu Tulipa Třebešín Foto: Archív

„Čtvrtá etapa je ve výstavbě od září 2018. Společně s ní bude finišovat také dostavba pěti viladomů, čímž bude celá čtvrť Tulipa Třebešín kompletně dokončena,“ uvedla obchodní a marketingová manažerka AFI Europe Elena Pisotchi. Komplex se nachází v lokalitě v širšího centra Prahy u zhruba pět minut jízdy od stanice metra Želivského.

Rozsáhlý projekt Tulipa Třebešín bude po svém dokončení zahrnovat celkem 750 standardních bytů v pěti bytových domech a dále 25 velkometrážních bytů v prémiových viladomech určených především pro rodiny s dětmi. Součástí areálu je park s relaxačními zónami a také mateřská škola s kapacitou 60 dětí, která je v provozu již od roku 2018.

PSALI JSME:
Nejvíce bytů se vloni postavilo ve středních Čechách

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Bydlení

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Mobilní telefonát o právě skončeném nevolnictví

Poradna
Konečně dobrá zpráva! Není však o koronaviru, a tak si jí prakticky nikdo nepovšiml, i když se přímo týká milionů lidí. První dubnový den skončilo dlouhá desetiletí trvající nevolnictví všech, kteří využívají služeb mobilních operátorů.
Rolovat nahoru