Jakub Charvát přebírá komunikaci Mall Group

Novým manažerem komunikace Mall Group se od února stává Jakub Charvát (36). V jedné z největších e-commerce skupin střední a východní Evropy působí Charvát již tři roky, přičemž dosud měl na starost interní komunikaci a CSR činnosti, informoval Mall Group.
Novým manažerem komunikace Mall Group se od února stává Jakub Charvát. Foto: Mall Group

Charvát nyní rozšířil své kompetence také o externí komunikační aktivity, o které se poslední tři roky starala jeho (nyní již bývalá) kolegyně Pavla Hobíková, která má nově pod palcem externí komunikaci v Sazce.

Jakub Charvát působí v oblasti komunikace a marketingu již více než deset let. Cenné zkušenosti získal v pozici tiskového mluvčího a fundraisera pro českou humanitární a rozvojovou společnost ADRA, která je součástí mezinárodní sítě působící ve více než sto zemích světa.

Kromě toho v minulosti působil jako ředitel Městského kulturního centra v Poděbradech, kde se podílel mimo jiné také na organizaci festivalů, konferencí a výstav, a vedl rovněž poděbradský Festival mladého amatérského divadla.

Na pozici manažera externí komunikace Mall Group nastupuje Charvát v období prohlubující se integrace s mezinárodní e-commerce skupinou Allegro. „Mým cílem bude nakupujícím i prodávajícím ukázat, jaké konkrétní možnosti jim spojení Mallu s Allegrem přináší,“ popsal nový manažer komunikace Mall Group.

Jakub Charvát pochází z východních Čech a kromě Prahy a Poděbrad strávil část své kariéry také v Chorvatsku, kde působil na pozici Operation Manager v developerské společnosti B. K. Villas. Součástí skupiny Mall Group je Charvát již od roku 2020, kdy začal ve firmě působit na pozici manažera interní komunikace.

Měl tak na starost především komunikaci se zaměstnanci napříč firemními týmy, zajištění interakce mezi jejich jednotlivými členy a managementem, budování firemní kultury i péči o vztahy uvnitř společnosti. Během covidové pandemie byl zároveň součástí krizového týmu firmy a podílel se tak na tvorbě krizové strategie spojené s celostátním lockdownem.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
  1. Ro Robin

    Hmmm vskutku zpráva dne aka dobre si to pan Ch pustil do světa 🙏🏼🙏🏼🤣

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB