Vodní světy: Brněnská vodní oáza s divokou řekou

Téma týdne
Brněnský aquapark v Kohoutovicích je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi. Nachází se totiž v přímém dosahu centra. Dorazíte tam pohodlně pěšky, na kole i městskou dopravou, což se vám u řady vodních světů nepoštěstí. S jednou čipovou kartou si pod jednou střechou užijete vodní radovánky, relax i sport. A slevy navíc získáte i na jiná brněnská sportoviště. 
Největší výhodou aquaparku pro místní je ale jeho dostupnost. Foto: aquapark-kohoutovice.cz

Aquapark Kohoutovice se zaměřuje na rodiny s dětmi. Dopoledne je využíván základními školami a plaveckými kroužky. Nejmenší děti se vyblbnou v malém brouzdališti s vodním hřibem a spoustou hraček. Plavci protáhnou svalstvo v bazénu, užijí si vodní masáže v relaxačním bazénu nebo si dopřejí oddych v sauně. Po práci přijde vhod masáž nebo cvičení v klimatizované posilovně s výhledem na celý bazén.

„Návštěvníci si hodně pochvalují divokou řeku, kterou spouštíme v pravidelných intervalech. Dále pak vodní trysky či perličkové rošty v relaxačním bazénu. Vyhledávanými atrakcemi jsou i devadesátimetrový tobogán nebo vířivka,“ řekla pro portál FAEI.cz Michaela Radimská, PR manažerka provozovatele sportovních zařízení. Nejen Brňané v letním období hojně navštěvují venkovní bazén na střeše areálu, který je v případě pěkného počasí otevřen už od 15. května.

PSALI JSME:
Vodní světy: Aqualand Moravia, český rekordman na Moravě

S jednou čipovou kartou za sportem a relaxem

„Našim cílem bylo vytvořit v Brně místo, kde budou lidé pravidelně aktivně odpočívat, ať už plavat, cvičit nebo se jen nechat hýčkat v sauně,“ dodává Radimská. Nabízejí proto čipové hodinky, díky nimž mají návštěvníci rychlejší a levnější vstup i na jiná brněnská sportovní střediska – například na letní koupaliště Riviéra, letní koupaliště Zábrdovice, bazén za Lužánkami, Lázně Rašínova, krytý bazén na Ponávce, kluziště za Lužánkami nebo na hřiště na malou kopanou za Lužánkami.

A nechybí ani zábava. Pravidelně totiž pořádají řadu akcí, jako jsou saunování pro děti, saunové ceremoniály a cvičení s trenérem. Během roku se zde také konají akce zaměřené výhradně na rodiny s dětmi.

Největší výhodou aquaparku je ale jeho dostupnost. Nachází se totiž jen šest kilometrů západně od centra, takže vás žádné zdlouhavé cestování nečeká.

PSALI JSME:
Vodní světy: Aquapark Centrum Babylon – liberecká „továrna na zážitky“

Vstupné – bazén a posilovna:

Základní vstupné:
Po–pá 1,5 hodiny: 100 Kč
Po–pá 2,5 hodiny: 175 Kč
So, ne, svátky 1,5 hodiny: 110 Kč
So, ne, svátky 2,5 hodiny: 190 Kč

Děti 6–14 let
Po–pá 1,5 hodiny: 50 Kč
Po–pá 2,5 hodiny: 90 Kč
So, ne, svátky 1,5 hodiny: 50 Kč
So, ne, svátky 2,5 hodiny: 95 Kč

Rodinný vstup (2 dospělí + max. 3 děti):
So, ne, svátky 1,5 hodiny: 290 Kč
So, ne, svátky 2,5 hodiny: 470 Kč

Příplatek sauna jeden vstup: 50 Kč

Více na: https://www.aquapark-kohoutovice.cz/

PSALI JSME:
Víme, kde si v Chorvatsku užít klid a pohodu

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Cestování

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Na hausbótu ušetříte za pozemek i daně, ale…

Poradna
Chcete žít na vodě? Teď nemyslíme týden pod stanem při sjíždění řeky s partou kamarádů. Ale celoročně si na hausbótech, plovoucích domech nebo obytných lodích užívat romantiku pobytu v přírodě, kdy pod nohama cítíte pohupující se podlahu. Není to tak složité, jak by se suchozemcům mohlo zdát, ale pokud plánujete životní změnu už na příští rok, musíte začít s prvními kroky směrem k vodě právě teď.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru