Amway Europe daruje milion eur na podporu lidí v nouzi po pandemii

Vlastníci podnikání Amway, zákazníci a zaměstnanci se opět spojili a v rámci kampaně „Společně to zvládneme“ úspěšně vybrali 500 000 eur. Kampaň měla v lidech podpořit myšlenku „Chraňte sebe i své nejbližší a pomozte komunitám“.
Českému červenému kříži putuje více než 400 000 Kč. Ilustrační foto: Pixabay.com

Veškerý zisk z prodeje obličejových roušek společnost Amway věnuje humanitárním organizacím působícím v Evropě a k tomu ještě přispěje stejnou částku z vlastních zdrojů. Dohromady tak společnost daruje jeden milion eur na pomoc potřebným. Českému červenému kříži putuje více než 400 000 Kč.

„V Amway jdeme daleko za hranice tradičního byznysu, kdy chceme naplnit naše vize a hodnoty jako například pomáhat lidem žít lépe,“ říká Melodie Nakhle, generální ředitelka Amway pro Evropu, jižní Afriku, Austrálii a Nový Zéland. V pandemii společnost uvedla na trh speciální jednorázové třívrstvé obličejové masky, které filtrují bakterie s 98% účinností.

„Dosáhli jsme globálně stanoveného cíle tím, že jsme podpořili lidi, aby žili za daných okolností co nejzdravěji. V souladu s našimi hodnotami vyzýváme všechny naše prodejce a zaměstnance, aby podporovali dobročinné organizace a instituce, jejichž činnost má silný dopad na lokální komunity,“ vysvětluje Melodie Nakhle.

Vybraný milion eur bude věnován lokálním dobročinným organizacím napříč Evropou. V České republice putuje příspěvek v celkové výši 402 073,32 Kč Českému červenému kříži, který působí v oblasti humanitární, sociální a zdravotní pomoci všem, kteří pomoc potřebují.

Kampaň zaměřená na humanitární pomoc s názvem „Společně to zvládneme“ odstartovala v roce 2020. Nejprve společnost Amway darovala 135 000 eur získaných prostřednictvím finančním příspěvků skrze webové stránky.

S tímto dalším finančním darem v celkové hodnotě jeden milion eur tak pokračuje v plnění svých závazků pomáhat lidem žít lepší život a v podpoře lokálních komunit, které pomoc v nelehkých chvílích potřebují.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ovládají telefonní operátoři naše životy?

Rozhovor
Jsme závislí na datech. Mobilní operátoři se nám vkrádají do domovů a sledují nás na našich cestách do práce i za zábavou. Většímu technologickému rozmachu ale brání ekonomická brzda dalšího rozvoje. Operátoři sice sbírají důležitá osobní data, ale větším nebezpečím jsou podle Jiřího Grunda, prezidenta Asociace provozovatelů mobilních sítí, nainstalované aplikace v chytrých telefonech.