Atlas Copco Services loni vydělala 92 miliony Kč

Společnost Atlas Copco Services, která v Brně provozuje Centrum sdílených služeb pro švédskou průmyslovou skupinu Atlas Copco a Servisní technologické centrum vakuových vývěv Edwards, informovala o ekonomických výsledcích za loňský rok: Při obratu 1,17 miliardy korun vykázala zisk přes 92 miliony Kč a na dani z příjmu v České republice odvedla téměř 20 milionů.
Radek Nešleha, generální ředitel Finančního centra Atlas Copco Services (Vacuum Technique). Foto: Atlas Copco Services

Atlas Copco Services v posledních několika letech expanduje, zejména její část poskytující komplexní finanční služby a podporu zákazníkům švédské průmyslové společnosti Atlas Copco pro Evropu a Severní Ameriku. Zatímco v roce 2016 v jejím Centru sdílených služeb na Holandské ulici pracovalo 150 lidí, nyní zaměstnává přes 400 pracovníků a stále hledá nové. Aktuálně nabízí přes dvě desítky volných pracovních pozic v ekonomických oborech.

„V roce 2018 došlo ke značnému rozšíření části společnosti zabývající se finančními službami. To je v souladu se strategií centralizovat finanční služby ve skupině Atlas Copco a více využívat takzvaná centra finančních sdílených služeb,“ vysvětluje Radek Nešleha, generální ředitel Finančního centra Atlas Copco Services (Vacuum Technique).

Dlouhodobě se daří i Servisnímu technologickému centru vakuových vývěv Edwards na Tuřance, kde ročně opraví na 6500 vývěv z části Evropy, Afriky a Blízkého východu. To momentálně zaměstnává 150 pracovníků, a také nabízí volné pracovní pozice v technických oborech.

PSALI JSME:
Philip Morris ohromil svými výsledky

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Hugo Boss trpí kvůli koronaviru i demonstracím

V důsledku uzavření obchodů a omezení cestovního ruchu se výrazně propadly prodeje módního domu Hugo Boss. Situaci navíc zhoršují i demonstrace proti rasismu ve Spojených státech.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ze sedláka kulakem. Dočká se Jan Brom třicet let po své smrti rehabilitace?

Kauza
Pražský advokát Lubomír Müller na sebe před týdnem upozornil kvůli více než 120 let starému případu tzv. hilsneriády. Tento týden se u okresního soudu v Prachaticích otevře rehabilitace rodiny sedláka Broma, který je právě letos v létě třicet let po smrti a jenž se stal další obětí komunistického režimu z doby násilné kolektivizace v 50. letech minulého století.
Rolovat nahoru