Barbora Ryšavá se stala novou manažerkou akvizic pozemků ve VGP

Developer a vlastník semi-industriálních a logistických nemovitostí VGP personálně posílil, když do funkce manažerky akvizic pozemků (Plot Acquisition Manager) jmenoval Barboru Ryšavou (37). Ta bude v nově vytvořené pozici primárně zodpovědná za vyhledávání a zajišťování vhodných lokalit pro budoucí výstavbu, čímž přispěje k dlouhodobé expanzi a růstu portfolia společnosti VGP.
Barbora Ryšavá se stala novou manažerkou akvizic pozemků ve VGP. Foto: VGP

„Pandemie koronaviru v posledním roce a půl zásadně navýšila podíl online nakupování na maloobchodních tržbách, což s sebou přineslo rostoucí poptávku firem po logistických nemovitostech jak v okolí velkých měst, tak i lokalitách mimo hlavní logistické uzly. Věříme, že skupina VGP je na toto dobře připravena, což nám umožní ještě více upevnit naši pozici na trhu. Tímto Barboru Ryšavou oficiálně vítáme v týmu a přejeme jí hodně pracovních sil a úspěchů,“ komentuje Matthias Sander, provozní ředitel VGP pro region střední a východní Evropy.

Barbora Ryšavá se v oblasti realit pohybuje po většinu svého profesního života a může tak těžit z celkem 13leté praxe na trhu. Zkušenosti sbírala v řadě významných společností jako IKEA Centers, kde měla na starosti pronájem českého portfolia obchodních center, Ahold Czech Republic, ve které se podílela na expanzi tuzemských supermarketů a hypermarketů Albert, a dále AmRest, kde se posledních pět let starala o rozšiřování sítě poboček známých značek od KFC a Burger King přes Starbucks až po Pizza Hut v České republice.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru