Bison & Rose zastřešuje PR pro Mastercard v České republice a na Slovensku

Společnost Mastercard spolupracuje od února s agenturou Bison & Rose. Ta Mastercardu v České republice a na Slovensku poskytuje komplexní podporu v oblasti public relations a komunikace. Partneři tak navazují na předchozí dlouholetou spolupráci na obou trzích.
Bison & Rose zastřešuje PR pro Mastercard v České republice a na Slovensku. Ilustrační foto: Pixabay.com

Bison & Rose a Mastercard spojuje dlouhodobé partnerství, které sahá průběžně až do roku 2016. Naposledy na konci minulého roku společně realizovaly komunikační kampaň k jedinečnému projektu Strive, který pomáhá s digitalizací mikro a malých podniků v Česku.

Bizoni budou Mastercardu poskytovat zejména podporu v externí komunikaci, připravovat strategické plány v oblasti korporátní i specifické komunikace, realizovat komunikační projekty a poskytovat komplexní media relations.

„Společně s Bison & Rose jsme za poslední roky společně vymysleli a zrealizovali zajímavé projekty a řadu dalších už máme připravených i pro letošní rok. Těší mě, že máme v agentuře Bison & Rose spolehlivého partnera, o kterého se můžeme opřít,“ řekla Pavla Císařová, marketingová ředitelka společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko.

„V Bizonech si mimořádně vážíme hlubokých a dlouhodobých partnerství s našimi klienty a s lidmi z Mastercard jsme si blízcí profesionálně i lidsky. To je vzácná devíza, kterou chceme zúročit při dalším komunikačním směřování značky,“ řekla Veronika Deckerová, Senior Consultant agentury Bison & Rose.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět

Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 8. června od 17:30 hodin, pokřtíme novinku v portfoliu.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB