bool(false)

Čechy baví leasing. Nové auto už od pěti tisíc měsíčně

České motoristy, hlavně podnikatele, stále více baví pořizovat si nové vozy na leasing. Jeho objem v posledních letech roste o desítky procent rok, co rok. Růstové jsou i letošní pololetní meziroční srovnání. Není ani divu. Není třeba vydat se najednou z velké částky, aby člověk měl pěkné auto, a navíc ve splátce bývá obsažen i servis. Samozřejmě se něco přeplatí, třeba i v tom, že pojištění nejsou v těchto nabídkách nejlevnější. Pohrát si lze i s četnými variantami leasingu.

Foto: Toyota

Audi ve své nejnovější zprávě oznámilo, že pro modely A3, A4, A6 má nově servisní balíček zdarma na tři roky, případně do nájezdu 90 tisíc km. Zároveň vyhlásilo úrok 2,99 % při 30procentní akontaci. Nabídka platí pro nové vozy na 2-6 let.

Audi A3 Sportback 1.0 TFSI, 85kW/116k lze mít za necelých šest tisíc měsíčně na 36 měsíců, nebo Audi A4 Limuzína 1.4 TFSI, 110kW/150k vyjde na 8 449 korun měsíčně.

Stejně tak ve městech oblíbená Toyota Yaris stojí pět tisíc měsíčně, Corolla je za 6,5 tisíc měsíčně. Nabídka je bez počáteční akontace, měsíční splátky jsou po celou dobu stejné, servisní a asistenční služby jsou běžnou součástí.

V dodávkách je nejnovější zajímavá nabídka od Volkswagenu, kdy Crafter se nabízí od 10 790 korun měsíčně. Zajímavé možnosti kombinací pro financování jsou také u dodávek od Forda.

A zde trochu čísel ze zprávy České leasingové a finanční asociace (ČLFA): Na silniční dopravní prostředky poskytly v prvním čtvrtletí 2017 její členské firmy přes dvacet miliard, z toho přes 11 miliard korun šlo na 27,4 tisíce nových osobních aut. Objem prostředků určených na nová osobní vozidla tedy vzrostl o čtrnáct procent, počet takto pořízených vozů se zvýšil o devět procent.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Finance

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru