Charitativní projekt DĚTI DĚTEM pomohl ukrajinským dětem v ČR

Skupina KROUŽKY, která organizuje zájmové a vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách po celé ČR, a která je součástí české investiční skupiny DT-holding podnikatele Daniela Tomeše, zorganizovala charitativní akci na podporu ukrajinským dětem v ČR.
Charitativní prodej dětských výrobků proběhl o prvním dubnovém víkendu 2. a 3. dubna 2022 na Taneční soutěži a na Florbalovém turnaji ve sportovní hale TJ Pankrác v Praze. Foto: Kroužky

V průběhu března vyráběly děti na lekcích tvořivých, výtvarných a keramických kroužků výrobky určené pro charitativní prodej nazvaný DĚTI DĚTEM. Výtěžek prodeje byl určen na podporu ukrajinským dětem v ČR. Charitativní prodej dětských výrobků proběhl o prvním dubnovém víkendu 2. a 3. dubna 2022 na Taneční soutěži a na Florbalovém turnaji ve sportovní hale TJ Pankrác v Praze.

Obou akcí se zúčastnilo více než 360 dětí, jejich rodiče a často i prarodiče. Obě akce provázela fantastická atmosféra, v době pandemie covidu dětem tradiční setkání pořádaná každoročně společností Kroužky chyběla.

Ze strany rodičů byl o akci nečekaný zájem a na sbírku přispěli i všichni zaměstnanci firmy Kroužky. Celkem se podařilo vybrat částku 10 000 Kč a společnost Kroužky podpořila sbírku ještě materiálními dary pro děti. Při předávání děti ocenily zejména sportovní potřeby a sadu pro vědecké pokusy.

„Rádi bychom myšlenku projektu DĚTI DĚTEM šířili i v příštích letech a propojili zábavu s pomocí znevýhodněným dětem. Velmi pozitivní ohlasy dětí i rodičů jsou pro nás obrovskou motivací do další podobné akce,“ řekl ředitel skupiny KROUŽKY Jakub Reindl.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB