Čistou naftu bez biosložek lze natankovat i u dalších čerpaček, píší čtenáři

Čistou naftu bez biosložek lze celoročně a celoplošně natankovat v síti stanic EuroOil a KM-PRONA. Redakci FAEI.cz to napsali motoristé v reakci na článek, který diskuzi o biosložkách v naftě otevřel a upozornil, že čistou naftu má vždy ke konci roku například čerpací stanice Avia v Dobřichovicích. Za reakce našim čtenářům děkujeme.
Kde lze celoročně a celoplošně natankovat čistou naftu bez biosložek? Čtenáři FAEI.cz se podělili o své znalosti. Ilustrační foto: Pixabay.com

„EuroOil mi doporučili tankovat ve značkovém servisu, což teda činím a na účtence za platbu stojí vždy psáno nafta bez bio složky,“ napsal FAEI.cz Zdeněk Bubeník z Přerova. A další čtenář se přidal: „Jezdím k nim tankovat pravidelně a jde to poznat i na chodu motoru. EuroOil má taky Appku, kde má i informace o naftě.“

Tomáš Matějíček potvrzuje, že naftu bez biosložky je možné koupit na všech čerpacích stanicích EuroOil po celý rok a už standardně několik let.

Čtenáři zmiňují i další pumpy. „KM-PRONA má po republice přes 50 čerpacích stanic a prodává celoročně arktickou naftu, která je podle zákona bez biosložky. Přes dvacet let jsem u této firmy pracoval,“ napsal Jan Hanus.

„Tankuji v Ústeckém kraji čistou naftu bez biosložky celoročně na čerpací stanici ELP Židovická 179 ve statku v Libčevsi anebo síť stanic Vendis & V, konkrétně adresa Dřemčice 86,“ popisuje Zdeněk Doležal.

V Bohumíně je to podle motoristy Pavel Maštalíře čerpací stanice Transeurope. Čtenáři zmiňují i některé stanice v síti Eurobit.

„Souhlasím s tím, že biosložky jsou jak v naftě, tak i v benzínu naprosto zbytečné. Stal se z toho čistý byznys,“ míní čtenář Jaromír Holeček.

PSALI JSME:
Sen motoristy: Čistá nafta bez biosložek. V omezeném čase a někde ji lze stále natankovat

Zavřít reklamu ×
  1. Pisálek neví,co je to „arktická nafta“ , asi by hodně zíral,kolik arktická nafta stojí pěněz a pochybuji,že by byl ochoten tu cenu zaplatit.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Motorismus

Škoda Superb čtvrté generace se představí na podzim

Škoda Superb čtvrté generace se představí letos na podzim, 90 let po uvedení historicky prvního modelu z rodiny Superb vyráběného v letech 1934 až 1949. Více než 50 let poté se na trhu objevila první generace …

Milan Klik je novým rekordmanem v počtu prodaných aut

Američan Joe Girard, který v letech 1963 až 1978 v dealerství Chevrolet prodal přesně třináct tisíc aut a jedno navíc, stanovil před pětačtyřiceti lety rekord v počtu prodaných vozů jedním prodejcem. Girardův rekord …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB