Dobří andělé z Raiffeisenbank pomohli vloni nadaci částkou přes 1,2 milionu korun

Raiffeisenbank podporuje nadaci DOBRÝ ANDĚL už více než osm let. Jen v loňském roce pro ni získala částku přesahující 1,2 milionu korun. Naposledy předala banka nadaci částku 508 tisíc korun z charitativního projektu „Dobrá rána pomáhá“. Sami zaměstnanci podpořili vloni konkrétní projekty nadace svými pravidelnými příspěvky z výplaty částkou přes 740 tisíc korun.
Foto: Petra Šťastná

Organizací a nadací, které se zaměřují na pomoc potřebným, je jako hub po dešti a vybrat tu správnou, která rezonuje s hodnotami společnosti, není jednoduché. Pro Raiffeisenbank byla před více než šesti lety volba jasná. Transparentnost a efektivně nastavený systém finanční pomoci nadace DOBRÝ ANDĚL s bankou souzněl natolik, že spolupráce trvá a rozvíjí se dodnes.

Pomoc přitom probíhá na několika úrovních. Dobrými anděli byly v loňském roce zhruba tři stovky zaměstnanců banky, kteří ze své výplaty pravidelně přispívali na prospěšné aktivity nadace. „Za loňský rok jsme díky nim do nadace odeslali přes 740 tisíc korun, což je o více než sto tisíc více než v předchozím roce. Je vidět, že solidarita a ochota pomoci potřebným je nám přirozená,“ říká Petra Kopecká, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Dalším významným zdrojem financí pro nadaci Dobrý anděl je aktivita „Dobrá rána pomáhá“, v rámci níž přispívají na dobrou věc nejlepší amatérští hráči Raiffeisenbank v turnaji Czech golf amateur. Díky nim mohla banka předat nadaci další příspěvek – šek ve výši 508 tisíc korun.

„Raiffeisenbank podporuje DOBRÉHO ANDĚLA už řadu let. A právě takováto dlouhodobá spolupráce je pro nás skvělou podporou. Víme totiž, že se můžeme na opakovanou podporu spolehnout a rodinám s dětmi, které zasáhla vážná nemoc, dokážeme pomáhat na pravidelné bázi,“ říká Petr Sýkora, spoluzakladatel nadace DOBRÝ ANDĚL.

Raiffeisenbank sdílí transparentní hodnoty DOBRÉHO ANDĚLA, tedy pravidelné, včasné a adresné rozdělování příspěvků potřebným do posledního haléře. Aktivně proto nabízí možnost stát se Dobrým andělem všem svým klientům i zaměstnancům.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pašerákem při návratu z dovolené

Poradna
Navštěvujete při návratu do vlasti na letišti duty free shop? Je k tomu několik důvodů. Nákupem beze cla, tedy oproti běžnému obchodu se slevou, si zkrátíte čekání. Zbavíte se zbytků cizí měny, kterou si z exotické dovolené nechcete vozit domů. A do třetice – nakoupenými potravinami si zpestříte dlouhé cestování letadlem, kde od posádky zdarma dostanete nejvýš pohárek vody.