ERV Evropská pojedenácté zvítězila v anketě Pojišťovna roku

ERV Evropská pojišťovna drží rekord počtem prvenství v historii ankety. Již jedenáctkrát zvítězila v kategorii Specializované pojištění. Letošní 18. ročník ankety Pojišťovna roku pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz.

V úterý 22. května proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku. ERV Evropská svým vítězstvím v kategorii „Specializované pojištění“ opět potvrdila svoji pozici lídra na trhu cestovního pojištění. „Po 10 letech vítězství v řadě jsme vloni skončili až druzí, proto jsem se v posledním roce zaměřili na další zkvalitnění našich služeb vůči makléřům i klientům. Velice nás těší, že naše práce přinesla ovoce,“ říká Ondřej Rušikvas, ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny. Na druhém místě se umístila D.A.S. Rechtsschutz AG a třetí místo obsadila EULER HERMES SA.

V posledních dvou letech dynamicky rostl segment firemního pojištění. Vloni stoupl počet služebních cest o 9 % a v roce 2016 dokonce o 16 %. „Celkově s naší pojišťovnou ročně vycestuje 1 milion Čechů a díky tomu jsme i zvýšili náš tržní podíl v cestovním pojištění na 22 %,“ říká Ondřej Rušikvas.

ERV Evropská za 25 let svého působení v ČR pojistila již více než 10 milionu klientů a jen v loňském roce vybrala na pojistném přes 560 milionů korun. „Téměř třetinový meziroční nárůst přijatého pojistného a udržení ziskovosti – to je výsledek, na nějž je celý náš tým spolupracovníků přirozeně a právem hrdý,“ hodnotí loňský rok Ondřej Rušikvas.

S rychlým vývojem cestovního ruchu je nutné stále inovovat služby a klást důraz zejména na jejich kvalitu. ERV Evropská se řídí heslem „Vy cestujete. My se staráme.“, a proto neustále vylepšuje své služby. Mezi ty klíčové patří vlastní nonstop asistenční služba, která je v případě komplikací v zahraničí nezbytná pro zajištění správného postupu řešení vzniklých potíží. „Pro řešení nouzových situací kdekoli v místě pobytu dále skupina ERV provozuje celosvětovou sít 13 Euro-Center, řízenou z Prahy, která každoročně vyřeší přes 130 tisíc případů klientů,“ říká Ondřej Rušikvas.

ERV Evropská dále klade silný důraz na prověřování úrovně lékařské péče, proto zástupci pojišťovny osobně pravidelně kontrolují zdravotnická zařízení v oblíbených destinacích, aby mohla pojišťovna svým klientům vždy poskytnout to nejkvalitnější cestovní pojištění na trhu.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Počátkem roku 2018 používalo internetové bankovnictví 65 procent lidí

Internetové bankovnictví je standardním prostředkem pro ovládání a kontrolu financí pro dvě třetiny Čechů, podíl jeho uživatelů už ale nějakou dobu neroste. Zatímco v roce 2012 využívalo internetové bankovnictví 48 procent lidí, a v roce 2015 jich bylo již 67 procent, během posledních dvou let již další nárůst …

Nejčtenější

Dress code je povinný i ve vedru, jinak hrozí vyhazov

Pokud firma trvá na nošení dress codu, tedy předepsaného oblečení i v letních vedrech, nemá zaměstnanec šanci se této povinnosti vyhnout, jakkoli mu to může být nepříjemné. Za porušení firemních předpisů může v …

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru