ERV Evropská pojedenácté zvítězila v anketě Pojišťovna roku

ERV Evropská pojišťovna drží rekord počtem prvenství v historii ankety. Již jedenáctkrát zvítězila v kategorii Specializované pojištění. Letošní 18. ročník ankety Pojišťovna roku pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz.

V úterý 22. května proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku. ERV Evropská svým vítězstvím v kategorii „Specializované pojištění“ opět potvrdila svoji pozici lídra na trhu cestovního pojištění. „Po 10 letech vítězství v řadě jsme vloni skončili až druzí, proto jsem se v posledním roce zaměřili na další zkvalitnění našich služeb vůči makléřům i klientům. Velice nás těší, že naše práce přinesla ovoce,“ říká Ondřej Rušikvas, ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny. Na druhém místě se umístila D.A.S. Rechtsschutz AG a třetí místo obsadila EULER HERMES SA.

V posledních dvou letech dynamicky rostl segment firemního pojištění. Vloni stoupl počet služebních cest o 9 % a v roce 2016 dokonce o 16 %. „Celkově s naší pojišťovnou ročně vycestuje 1 milion Čechů a díky tomu jsme i zvýšili náš tržní podíl v cestovním pojištění na 22 %,“ říká Ondřej Rušikvas.

ERV Evropská za 25 let svého působení v ČR pojistila již více než 10 milionu klientů a jen v loňském roce vybrala na pojistném přes 560 milionů korun. „Téměř třetinový meziroční nárůst přijatého pojistného a udržení ziskovosti – to je výsledek, na nějž je celý náš tým spolupracovníků přirozeně a právem hrdý,“ hodnotí loňský rok Ondřej Rušikvas.

S rychlým vývojem cestovního ruchu je nutné stále inovovat služby a klást důraz zejména na jejich kvalitu. ERV Evropská se řídí heslem „Vy cestujete. My se staráme.“, a proto neustále vylepšuje své služby. Mezi ty klíčové patří vlastní nonstop asistenční služba, která je v případě komplikací v zahraničí nezbytná pro zajištění správného postupu řešení vzniklých potíží. „Pro řešení nouzových situací kdekoli v místě pobytu dále skupina ERV provozuje celosvětovou sít 13 Euro-Center, řízenou z Prahy, která každoročně vyřeší přes 130 tisíc případů klientů,“ říká Ondřej Rušikvas.

ERV Evropská dále klade silný důraz na prověřování úrovně lékařské péče, proto zástupci pojišťovny osobně pravidelně kontrolují zdravotnická zařízení v oblíbených destinacích, aby mohla pojišťovna svým klientům vždy poskytnout to nejkvalitnější cestovní pojištění na trhu.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru