Hypotéka je to pravé

Uvažuje-li člověk o tom, že by potřeboval peníze na pořízení si toho, na co se mu právě finančních prostředků nedostává, neměl by určitě opomenout ani možnost vzít si na to půjčku. Samozřejmě, ne vždy je rozumné si půjčovat, někdy je lepší vytouženou věc, službu či jinou nabídku oželet než se kvůli ní zadlužovat, ale jsou i situace, kdy může být půjčka skutečně užitečným pomocníkem.
Ilustrační foto: Pixabay.com

Když ale člověk dospěje ke zjištění, že by se mu půjčka hodila, nemá ještě všechno vyřešené. To hlavní je totiž stále ještě před ním. Dotyčný si totiž musí z nabízejících se půjček vybrat tu pokud možno co nejvýhodnější a současně i nejdostupnější.

Protože drahá půjčka znamená zbytečně vysoké náklady, jež s ní souvisí, tedy zbytečné zatížení dlužníka, a půjčka, která má přísná pravidla pro její získání, zase zavání rizikem, že ji žadatel nedostane, pokud nebude shledán bonitní, a jenom tím ztratí čas a energii.

A když člověk hledá dostupnou a výhodnou půjčku, zvolí velmi často nebankovní hypotéku. A to proto, že jsou u takové nebankovní hypotéky pravidla, jež dokáže splnit pomalu každý, kdo má nějaké příjmy a vlastní nemovitost, jíž by se zaručilo řádné splácení.

Získat se dá taková hypotéka na pozemek i na jakýkoliv jiný nemovitý majetek, který má hodnotu odpovídající množství peněz, jež by si zájemce rád půjčil. Taková nemovitost se dá nebankovní společnosti do zástavy, dohodnou se podmínky, a je-li dosaženo oboustranné spokojenosti, může mít člověk to, co potřebuje. Tedy peníze, s nimiž může naložit tak, jak je třeba. A když potom zodpovědně splácí, což je možné rozložit i na hodně dlouhou dobu a nízké zvládnutelné splátky, je vše v nejlepším pořádku.

A proč by si tedy jeden nepůjčil, že? Je přece často lepší něco splatit půjčkou, než neplatit a riskovat pokuty, sankce a jiné nepříjemnosti, jež by z toho mohly postupně vzejít.

Námi nabízený copywriting je vám kdykoliv k dispozici. Ať je potřeba napsat cokoliv, je tu SEOlight s.r.o. vždy pro vás.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jak si výhodně půjčit?

Leckomu může přijít půjčka vhod. Protože nikdo nemá nikdy jistotu, že mu bude po finanční stránce přáno, a půjčka může být východiskem z problémů.

Obchodování DAX: Co potřebujete vědět

Moderní doba přináší nové možnosti obchodování, jednou z nich je i DAX, známý také jako DAX30 index – nejznámější a zároveň největší evropský akciový index. Obsahuje 30 top největších německých akciových …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Češi jsou velmi solidární národ a chtějí pomáhat,“ říká Tereza Maxová

Rozhovor
Pokud o něco jde, Češi se dokážou semknout a navzájem si pomoci. „Důkazem je třeba naše akce Hýbejte se s Teribearem, kam se každoročně zapojí víc než třiadvacet tisíc lidí, kteří mají chuť pomáhat. Bylo to vidět i letos po tornádu na jižní Moravě, kdy se sesbíralo přes miliardu korun na pomoc obětem,“ říká v rozhovoru pro Finanční a ekonomické informace Tereza Maxová, patronka Nadace Terezy Maxové dětem.