Inflační mračna se stahují. Bezpečný úkryt peněz nabízejí investiční byty. Kde je hledat?

S uvolňováním pandemických nařízení a rostoucí proočkovaností se konečně objevují i optimistické výhledy ekonomů. Důvěra v ekonomiku je aktuálně nadmíru silná, což mj. potvrzuje poslední prognóza Evropské komise nebo nedávný globální průzkum mezinárodní asociace ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Ani ten však nezapomíná na inflaci, která jde s oživením ekonomiky ruku v ruce.
Depo Grébovka, nové byty na pražských Vinohradech poslouží i jako skvělá investice. Ilustrační foto: PSN

Strach z inflace je všudypřítomný

Inflační tlaky pociťuje také Česká národní banka, stejně jako investoři, kteří své volné peníze směřují k nemovitostem. Ceny nemovitostí dlouhodobě rostou podobně jako ceny spotřebitelského koše, navíc relativně stabilně, bez ohledu na ekonomickou situaci. Jeví se tak jako příhodná investice a řešení proti znehodnocení peněz při inflačním růstu.

V době pandemie na trhu realit hrají prim především logistické stavby a rezidenční nemovitosti. Pokud jde o Česko, jako bezpečná investice se jeví zejména rezidenční byty v Praze. Poptávka po nich je obrovská, se zájmem investorů ještě zesílila. Přesto se nové byty v Praze jako výhodná investiční příležitost dají najít.

Nové byty v Praze. Jen si vybrat!

Kde investiční byty hledat? Obecně se nacházejí v atraktivních lokalitách, s dobrou občanskou vybaveností, s vynikající dopravní dostupností, ideálně poblíž metra a v sousedství zeleně… Takové investiční byty najdete v nabídce rezidenčních projektů PSN. Do konce května 2021 je navíc pořídíte za snové ceny.

Vybírat můžete nové byty v těch nejžádanějších dispozicích a nejatraktivnějších lokalitách Prahy, včetně té nejvyhledávanější pražské čtvrti. Královské Vinohrady jsou vám prostřednictvím projektu Depo Grébovka dostupné za neuvěřitelnou cenu, také jako zajímavá investice. Těch na vás mezi rezidenčními projekty PSN však čeká mnohem víc.

Necháte si to ujít? Úspory na účtu v bance vám štěstí ani jiné výhody nepřinesou.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půjčujete kamarádovi auto? Rozmyslete si to

Poradna
Půjč mi auto na dovolenou, to moje má malý kufr. Kdo by této prosbě odolal, vždyť kamarád je spolehlivý řidič a se svým vozem momentálně žádný výlet neplánujete? Takže vyhovíte, ale už za pár dní se nestačíte divit, kam vás dobré srdce a výpomoc bližnímu dovedly. Své odpovědnosti majitele a provozovatele vozidla se totiž nezbavujete ani jeho půjčením komukoli.
Rolovat nahoru