Jarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Významné osobnosti a profesionálové z oblasti financí se sejdou 16. května v Praze

Po úspěšném loňském ročníku nabídne největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály FINfest nabitý program v pěti sálech. I další kolo se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze, a to již 16. května.
Jarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Portál FAEI.cz je mediálním partnerem konference. Ilustrace: Finfest

Celodenní program začíná v 9:30 a trvá do 18:00 hodin. Registrace na konferenci je již spuštěna a v nabídce jsou také skupinové slevy. V ceně je kromě programu zahrnuto i občerstvení a oběd. Programu se navíc mohou lidé zúčastnit jak fyzicky, tak v on-line prostředí.

Zvoleným tématem pro tento je „Inovace ve finančním poradenství“ a v rámci programu vystoupí desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí. Těšit se můžete na plejádu zajímavých přednášek, panelových diskusí a workshopů. Program konference FINfest čítá na 35 přednášek i panelových diskusí.

FINfest – reaguje na aktuální témata

Konference FINfest pokrývá všechny klíčové oblasti finančního poradenství: od financování bydlení, investic až po životní či neživotní pojištění. Nebude chybět ani moderovaná debata předních ekonomů o inflaci, sazbách a budoucím vývoji trhů (vystoupí například D. Stroukal, L. Kovanda a D. Navrátil).

O trendech a inovacích ve finančním poradenství budou diskutovat leadeři nejvýznamnějších zprostředkovatelských firem (například P. Borkovec, Z. Sluka, M. Urbánek). Věnovat se budeme i otázce podvodných produktů, jejich znaků a problematice vymáhání škod.

Program obohatí oblast osobního rozvoje. Mezi přednášejícími bude mimo jiné také autor obchodních bestsellerů Miroslav Princ a zkušený business mentor Petr Jan Křen.

Konferenci FINfest pořádá komunitní web Poradci-sobě.cz.

Portál FAEI.cz je mediálním partnerem konference.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB