Jarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Významné osobnosti a profesionálové z oblasti financí se sejdou 16. května v Praze

Po úspěšném loňském ročníku nabídne největší nezávislá odborná konference pro finanční profesionály FINfest nabitý program v pěti sálech. I další kolo se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze, a to již 16. května.
Jarní konference FINfest nabídne bohatý program a networking. Portál FAEI.cz je mediálním partnerem konference. Ilustrace: Finfest

Celodenní program začíná v 9:30 a trvá do 18:00 hodin. Registrace na konferenci je již spuštěna a v nabídce jsou také skupinové slevy. V ceně je kromě programu zahrnuto i občerstvení a oběd. Programu se navíc mohou lidé zúčastnit jak fyzicky, tak v on-line prostředí.

Zvoleným tématem pro tento je „Inovace ve finančním poradenství“ a v rámci programu vystoupí desítky předních českých leaderů a expertů z oblasti osobních financí. Těšit se můžete na plejádu zajímavých přednášek, panelových diskusí a workshopů. Program konference FINfest čítá na 35 přednášek i panelových diskusí.

FINfest – reaguje na aktuální témata

Konference FINfest pokrývá všechny klíčové oblasti finančního poradenství: od financování bydlení, investic až po životní či neživotní pojištění. Nebude chybět ani moderovaná debata předních ekonomů o inflaci, sazbách a budoucím vývoji trhů (vystoupí například D. Stroukal, L. Kovanda a D. Navrátil).

O trendech a inovacích ve finančním poradenství budou diskutovat leadeři nejvýznamnějších zprostředkovatelských firem (například P. Borkovec, Z. Sluka, M. Urbánek). Věnovat se budeme i otázce podvodných produktů, jejich znaků a problematice vymáhání škod.

Program obohatí oblast osobního rozvoje. Mezi přednášejícími bude mimo jiné také autor obchodních bestsellerů Miroslav Princ a zkušený business mentor Petr Jan Křen.

Konferenci FINfest pořádá komunitní web Poradci-sobě.cz.

Portál FAEI.cz je mediálním partnerem konference.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

ERV Evropská pojišťovna slaví 30 let na českém trhu

ERV Evropská – jediný specialista na cestovní pojištění u nás – pojistila za třicet let působení přes 15 milionů klientů. Od roku 2018 s ní pak ročně do zahraničí vyráží přes milion lidí. Spolupracuje s devíti z …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB