Legendario představuje nový rum Añejo Oro

Legendario představuje na trh nový rum Añejo Oro a obohacuje tak své portfolio o další exkluzivní rumový zážitek. Novinka se vyznačuje sladkým chuťovým profilem s tóny zralých meruněk, citrusů s nádechem vanilky a dubového dřeva.
Všechny Legendario rumy se vyrábějí výhradně na Kubě, přičemž se zachovávají tradiční výrobní postupy. Foto: Stock Plzeň-Božkov

Ron Legendario Añejo Oro je vyráběn tradičními metodami, jejichž výsledkem je jemná a intenzivní chuť. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný na ledu, nebo v jednoduchých míchaných nápojích či koktejlech.

„Master blender při výrobě použil legendární a osvědčené techniky, díky kterým je nový rum význačný pro svou intenzivní, avšak stále jemnou a vyváženou chuť. Té bylo dosaženo přirozeným zráním v nejlepších sudech z amerického bílého dubu. Nový Ron Legendario Añejo Oro má tak krásně jantarovou barvu a bohatou chuť. Díky tomu je ideální volbou na domácí party jako překvapení pro vaše hosty,“ doplňuje Kateřina Kolomá, Senior Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Historie palírny Ron Legendario je úzce spjata s historií samotného ostrova Kuba. Její začátek se datuje do roku 1946 a od té doby se všechny Legendario rumy vyrábějí výhradně na Kubě, přičemž se zachovávají tradiční výrobní postupy. Každý krok výrobního procesu také probíhá pod pečlivým dohledem master blendera, čímž je zaručena vysoká kvalita všech místních rumů.

Marketingová podpora
Uvedení novinky na trh bude podpořeno prostřednictvím sociálních sítích a v rámci výrazné PR kampaně v lifestylových a odborných médiích.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB