Samsung oficiálně rozjíždí olympijskou a paralympijskou kampaň, letošní pařížské hry jsou za rohem

Do začátku pařížské olympiády už nezbývá ani sto dnů a Samsung Electronics, celosvětový partner olympijských a paralympijských her, oficiálně spouští kampaň s názvem Open always wins, tedy Otevřenost vždy vítězí. Kampaň oslavuje hodnoty otevřenosti, které Samsung vyznává a sdílí. Firma zároveň ohlásila slavnostní otevření olympijského centra Olympic™️ rendezvous @ Samsung na třídě Champs-Elysées.
Jako celosvětový partner olympijských a paralympijských her stojí Samsung již téměř čtyřicet let v čele inovací a vývoje špičkových technologií a zážitků, které jsou s touto akcí spojené. Ilustrační foto: Samsung

Už v lednu Samsung oznámil, že v rámci kampaně Otevřenost vždy vítězí hodlá sdílet své přesvědčení, že otevřenost otevírá nové perspektivy a nekonečné možnosti, což je hlavní myšlenkou veškerého programu Samsungu spojeného s letošními olympijskými a paralympijskými hrami v Paříži.

Kampaň odstartovala v úterý a v jejím rámci se představí příběhy různých členů týmu Samsung Galaxy, k nimž patří skateboardista Aurélien Giraud (Francie), paralympijský sprinter Johannes Floors (Německo) či breakdancerka Sarah Bee (Francie). Na jejich příkladu se všichni mohou přesvědčit, jak otevřenost pomáhá k dosažení mimořádných cílů.

„Jako celosvětový partner olympijských a paralympijských her stojí Samsung již téměř čtyřicet let v čele inovací a vývoje špičkových technologií a zážitků, které jsou s touto akcí spojené,“ říká TM Roh, prezident a ředitel divize Mobile eXperience Business v Samsung Electronics.

„Za tuto dobu se výrazně změnil způsob, jakým si olympiádu a paralympiádu užíváme, a technologie hraje v naplnění olympijské myšlenky klíčovou roli. Dvojnásob to platí v době, kdy se snažíme hry maximálně otevřít a umožnit bezprostřední kontakt mezi fanoušky a sportovci. A právě k tomu naše letošní pařížská kampaň s názvem Otevřenost vždy vítězí slouží.“

Samsung také představil zbrusu nové olympijské centrum Olympic™️ rendezvous @ Samsung | Champs-Elysees 125, které zavede fanoušky olympijských a paralympijských her na jedinečný výlet na letošní akci a nabídne jim nezapomenutelné zážitky.

Díky modelům Galaxy si budou moci znovu vychutnat nejdůležitější okamžiky minulých olympiád a paralympiád, zjistit, co nového Samsung vytváří v současnosti, a pořídit si sérii unikátních zážitků díky technologii Galaxy AI.

Na vytvoření tohoto centra se podílel slavný architekt, vizionář a držitel Pritzkerovy ceny Jean Nouvel. V jeho převratném díle se zrcadlí jedinečný duch olympioniků i paralympioniků, kteří neustále posouvají hranice a otevírají nové možnosti.

Prostor inspirovaný pařížskými salony z osvícenské éry je oslavou otevřenosti novým perspektivám a možnostem, na čemž má zásluhu především působivá hra odrazů a optických iluzí vyvolávající dojem otevřeného prostoru, harmonie a propojení.

„Celý prostor má oslavit otevřenost, kterou Samsung tolik vyznává,“ komentuje Jean Nouvel. „Na abstraktní grafice na fasádě se neustále objevuje a zase mizí kaleidoskop pohybů a světelných odrazů, zatímco matná bílá zrcadla v hale zvou k objevování nejnovějších inovací.“

Centrum Olympic™️ rendezvous @ Samsung | Champs-Elysees 125 se dočkalo slavnostního otevření. Přestřižení pásky se účastnil TM Roh a členové týmu Samsung Galaxy, tedy francouzská surferka Joanne Defay, britský breakdancer Karam Singh Karam Singh a francouzský paralympijský plavec Ugo Didier.

Dále byli přítomni i Anne-Sophie Voumard, ředitelka Mezinárodního olympijského výboru pro televizní a marketingové služby, Pierre Rabadan, místostarosta Paříže pro sport, olympiádu a paralympiádu a Étienne Thobois, generální ředitel organizačního výboru olympijských a paralympijských her v Paříži 2024.

„Jsme moc rádi, že centrum Olympic™️ rendezvous @ Samsung oslavuje naši sdílenou myšlenku otevřených her,“ říká Anne-Sophie Voumard z Mezinárodního olympijského výboru.

„Samsung a jeho inovativní technologie mají už několik desítek let obrovskou zásluhu na tom, že si fanoušci na olympiádě mohou užívat skutečně jedinečných zážitků, a my máme velkou radost, že tohle nové centrum tyto zážitky opět posouvá o úroveň výš. Všestranná podpora Samsungu při organizaci olympijských i paralympijských her zde v Paříži je skutečně nesmírně cenná.“

Centrum Olympic™️ rendezvous @ Samsung na adrese Avenue des Champs-Élysées 125 se pro veřejnost otevírá 3. května. Navštívit ho lze až do 31. října, v pondělí až sobotu je otevřené od 10 do 20 hodin, v neděli pak od 11 do 20 h. Celé léto se tu budou konat různé speciální akce a přijít může kdokoli, kdo se chce do letošních pařížských her ponořit opravdu naplno.

Kromě hlavního centra na Champs-Élysées otevře Samsung v Paříži a okolí i další stánky Olympic™️ rendezvous @ Samsung.

Budou se nacházet mimo jiné v Olympijském parku, v olympijské a paralympijské vesnici a v hlavním tiskovém centru her, případně u dobíjecích stanic Samsung Galaxy na hlavních sportovištích. Na všech těchto místech se návštěvníci budou moci seznámit s nejdůležitějšími novinkami v řadě Samsung Galaxy.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB