Matěj Vyskočil se stal provozním ředitelem ve společnosti Zeitraum

Matěj Vyskočil (42) byl jmenován do nově zřízené funkce provozního ředitele (Chief Operations Officer) ve společnosti Zeitraum, ve které bude zodpovědný za zajištění plynulého chodu firmy a efektivní správu tuzemského i zahraničního portfolia.
Matěj Vyskočil byl jmenován do nově zřízené funkce provozního ředitele (Chief Operations Officer) ve společnosti Zeitraum. Foto: Zeitraum

To v současné době zahrnuje čtyři soukromé kampusy pro ubytování studentů, v nichž v metropoli nabízí moderně zařízené pokoje k pronájmu a široké spektrum doplňkových služeb.

Další součástí portfolia jsou také dva domy pro krátkodobé až střednědobé ubytování a nájmy v servisovaných apartmánech přímo u Václavského náměstí.

Konkrétně jde o Franz by Zeitraum v Opletalově ulici a Karl by Zeitraum v ulici Krakovská. V Polsku je to dále kampus v Krakově a nově vznikající kampus ve Varšavě s otevřením v prvním kvartálu roku 2023.

„V návaznosti na naši právě probíhající expanzi jsme potřebovali také personálně posílit. Matěj Vyskočil byl se svými dlouholetými manažerskými zkušenostmi v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu ideálním kandidátem a věřím, že jeho bohaté zkušenosti i vůdčí schopnosti budou pro náš tuzemský tým velkým přínosem,“ komentuje Zdena Noack, ředitelka společnosti Zeitraum.

Matěj Vyskočil vystudoval podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze, kde také získal titul inženýra. V odvětví hotelnictví a ubytovacích služeb se začal pohybovat již v průběhu svého studia a velmi brzy se vypracoval do vyššího managementu.

Posledních téměř pět let zastával funkci ředitele v OREA Hotel Pyramida v Praze 6-Břevnově. Tři roky zastával pozici hotelového manažera v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague. Dále sbíral zkušenosti jako specialista hotelového portfolia společnosti CEFC Group Europe, kde figuroval jako vedoucí manažer Le Palais Art Hotel na pražských Vinohradech.

Matěj Vyskočil hovoří plynně anglicky a dále německy. Ve svém volném čase se věnuje rodině a cestování, nicméně mezi jeho záliby patří i cyklistika a moderní umění.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.