MONETA Money Bank nabízí živnostníkům a firmám pronájem platebních terminálů na první tři měsíce zdarma

Pohodlně, za výhodných podmínek a v plném souladu s požadavky na elektronickou evidenci tržeb (EET) mohou živnostníci a malé a střední firmy bez ohledu na velikost nebo výši obratu přijímat platby debetními a kreditními kartami v kamenných provozovnách, přes internet nebo na cestách pomocí nového transakčního řešení MONETA Money Bank pod značkou „MMB Platební služby“.

Po dobu trvání současné akční nabídky lze navíc využívat platební terminály první tři měsíce zdarma, což firmě ušetří souhrnně až 885 Kč za jeden terminál. Novou službu poskytuje banka ve spolupráci se společností EVO Payments International, která patří mezi nejvýznamnější světové poskytovatele platebních řešení. MONETA Money Bank je s milionem klientů čtvrtou největší bankou v zemi a tímto krokem posiluje svoji pozici šampiona živnostníků a malých a středních firem.

„Naše nová nabídka platebních řešení je šitá na míru živnostníkům a firmám. Zprovoznění produktu z portfolia MMB Platební služby je rychlé a jednoduché pro všechny druhy prodejních kanálů. Mezi další výhody patří transparentní ceník dostupný na našich webových stránkách, rychlé vyřízení smlouvy, podrobný přehled o všech transakcích, spolupráce s jinými nástroji pro elektronickou evidenci tržeb nebo non-stop technická podpora v českém jazyce. Spolu s dalšími službami s přidanou hodnotou tak pomáháme našim klientům rozvíjet jejich podnikání,“ řekl Erik Howell, Senior manažer rozvoje produktů MONETA Money Bank.

Pronájem moderních bezkontaktních terminálů si zájemci mohou sjednat na počkání na kterékoliv z více než 200 poboček MONETA Money Bank u bankéře pro živnostníky a malé firmy. Zařízení poté budou nainstalována již od třetího pracovního dne od podpisu smlouvy.

Díky probíhající časově omezené nabídce si klienti k bezkontaktním terminálům také mohou zdarma přidat několik doplňkových služeb, např. výběr hotovosti na podkladně (cashback), příjem více měn (multicurrency) nebo stravenek Sodexo a Ticket Restaurant. Zároveň si klienti mohou sjednat platební bránu.

Poskytované stacionární a mobilní terminály Ingenico se vyznačují odolností a spolehlivostí. Jsou vybaveny barevnou dotykovou obrazovkou pro snadné ovládání, nabízejí vysokou míru personalizace, která umožňuje například uvést na účtence obchodníkovo jméno, logo a osobní sdělení, a do datové sítě je možné je připojit pomocí pevného internetu, wi-fi, bluetooth či GPRS.

Další informace jsou k dispozici také na stránkách www.monetaplatebnisluzby.cz.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

V tendru na PR komunikaci ING Bank uspěl Havas

ING Bank na základě výsledků tendru na PR služby v České republice svěřuje nově podporu PR komunikace agentuře Havas. Spolupráce zahrnuje oblast public relations a propojení na další komunikační disciplíny, zejména sociální média, CSR a pořádání eventů.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru