Novým ředitelem pro komerční development se ve společnosti Skanska v České republice stal Mariusz Krzak

Mariusz Krzak, výkonný viceprezident pro Polsko rozšiřuje své působení i na Českou republiku a bude nyní ve své funkci odpovědný za trhy v Praze, Varšavě a Vratislavi. Mariusz Krzak má více než dvacetileté zkušenosti v oboru realit a výstavby. Díky rozšíření působnosti na český trh se jeho pozice ve společnosti Skanska nyní stává mezinárodní rolí.
Novým ředitelem pro komerční development se ve společnosti Skanska v České republice stal Mariusz Krzak. Foto: Skanska

Mariusz Krzak přišel do společnosti v roce 2010 jako projektový manažer. Od března 2014 zastával v Polsku pozici regionálního ředitele společnosti Skanska pro výstavbu kancelářských projektů, řídil investice do tohoto typu projektů a odpovídal za obchodní strategii jednotky v Krakově, Vratislavi, Poznani a Katowicích. V únoru 2020 se ujal pozice výkonného viceprezidenta jednotky pro Polsko a stal se členem vrcholového vedení jednotky pro komerční development pro střední a východní Evropu.

„Praha je místem, kde se nachází mnoho z našich skvělých projektů, ať již dokončených nebo ve výstavbě, jsem hrdý, že nyní nově přebírám odpovědnost za vedení našich zdejších aktivit. Těším se, že se budu moci věnovat řešení změn, ke kterým momentálně dochází na trhu s kancelářskými projekty, a co je nejdůležitější, budu se moci podílet na vyvíjení projektů podle potřeb našich pražských klientů,“ uvedl Mariusz Krzak.

Vedením obchodní jednotky pro komerční development společnosti Skanska byl v České republice do této doby dočasně pověřen výkonný viceprezident pro právní oblast Tomáš Fabian.

„Chceme Tomášovi poděkovat za dobře odvedenou práci a za vedení v uplynulých šesti měsících, s radostí oznamujeme, že se nyní plně vrací ke svému působení na pozici viceprezidenta pro právní oblast pro celou obchodní jednotku. Zároveň vítám Mariusze v jeho nové roli. Jsem si jistá, že českému trhu poskytne novou perspektivu i své vynikající profesní zkušenosti,“ říká Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezidentka a generální ředitelka společnosti Skanska pro komerční development ve střední a východní Evropě.

Zároveň s touto změnou rozšiřuje svou působnost také Aurelia Luca, výkonná viceprezidentka pro Rumunsko, a nově je zodpovědná i za maďarský trh.

Obchodní jednotka společnosti Skanska zabývající se komerčním developmentem ve střední a východní Evropě působí na trzích v deseti městech ve čtyřech zemích: České republice, Maďarsku, Polsku a Rumunsku.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB