Novým výkonným ředitelem Českomoravské Nemovitostní je Karel Bor

Do čela realitní skupiny Českomoravská Nemovitostní (ČMN) nastupuje s více než dvacetiletou zkušeností Karel Bor, který působil na realitním trhu v pozicích poradce, developera a generálního ředitele. Své zkušenosti získal například na pozici Country Managera pro rakouskou skupinu Immofinanz či jako generální ředitel BNP Paribas Real Estate. Karel Bor vystudoval ekonomii a titul MBA pak obdržel ve skotském Glasgow.
Novým výkonným ředitelem Českomoravské Nemovitostní je Karel Bor. Foto: ČMN

S nástupem na pozici výkonného ředitele bude Bor zodpovědný za řízení celé společnosti – od business developmentu přes asset a property management až po koordinaci firemních činností a utváření celkové strategie společnosti. ČMN má s novým vedením ambice upevnit svou pozici na trhu a stát se lídrem v oblasti správy a pronájmu kancelářských budov. Tímto krokem navazuje česká realitní skupina na nedávné jmenování Richarda Britten-Longa do pozice předsedy dozorčí rady, čímž potvrzuje své ambice nejen na českém trhu.

„Je pro mě velkou příležitostí a zároveň výzvou stát se součástí realitní skupiny ČMN. Mým cílem je posílit pozici realitní skupiny ČMN na trhu. Jsem velmi rád, že mohu skupině v oblasti komerčních realit nabídnout své mnoholeté zkušenosti a odborné znalosti. Těším se na všechny možnosti, které tato spolupráce přinese,“ komentuje nástup Karel Bor.

Českomoravská Nemovitostní (ČMN) je česká realitní skupina založená v roce 2016. Specializuje se na dlouhodobé investice a správu dobře situovaných komerčních nemovitostí prémiové kvality. Její strategie je založena na konzistentním generování zisku na základě stabilních příjmů z pronájmu. Celková hodnota spravovaného majetku činí více než 13,5 miliardy korun a celková pronajímatelná plocha dosáhla 150 000 m². Aktuálně patří mezi pět největších poskytovatelů kancelářských prostor v Praze.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB