Personální novinky z DZ Dražice: Vedoucím manažerem nové divize fotovoltaiky je Luboš Vrbata

Společnost DZ Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody a výhradní dovozce tepelných čerpadel NIBE, otevírá novou divizi se zaměřením na fotovoltaická řešení. Jejím vedoucím a zároveň manažerem pro obchodní rozvoj se stal Luboš Vrbata, který disponuje bohatými zkušenostmi z vyšších manažerských postů v energetické společnosti E.ON Energie.
Luboš Vrbata disponuje bohatými zkušenostmi z vyšších manažerských postů v energetické společnosti E.ON Energie. Foto: DZ Dražice

Důkazem know-how a expertizy DZ Dražice v oboru je jmenování Radka Červína, vedoucího prodeje NIBE pro Česko a Slovensko, předsedou oborové organizace Asociace pro využití tepelných čerpadel – člena Evropské asociace tepelných čerpadel.

Luboš Vrbata se bude jako vedoucí manažer věnovat rozvoji nové dražické divize fotovoltaiky, v níž bude zodpovědný za přípravu celkové strategie vstupu na místní a zahraniční trhy, rozvoj produktového portfolia i nastavení optimálních prodejních kanálů a zákaznické péče.

V této pozici tak plně zúročí zkušenosti, které nabyl během svého působení v managementu energetické společnosti E.ON a na pozici specialisty Energetického regulačního úřadu. Luboš Vrbata vystudoval obor Ekonomika a řízení energetiky na ČVUT v Praze. Hovoří anglicky a německy a mezi jeho zájmy patří cestování, sport, rybaření a formule 1.

Radek Červín, vedoucí prodeje NIBE pro Česko a Slovensko, byl jmenován předsedou oborové organizace Asociace pro využití tepelných čerpadel – člena Evropské asociace tepelných čerpadel. Foto: DZ Dražice

„Fotovoltaika dnes zažívá opravdový boom a zájem o ni stále roste. Novou divizi jsme se rozhodli založit, protože již nyní disponujeme dostatkem kvalitních produktů pro různé typy fotovoltaických řešení. Luboš Vrbata, kterého jsme vybrali do jejího čela, patří k opravdovým odborníkům na moderní energetická řešení. Jsme proto přesvědčeni, že se mu podaří etablovat divizi fotovoltaiky na českém trhu i v zahraničí a dále ji úspěšně rozvíjet,“ dodává Karel Pacourek, generální ředitel DZ Dražice.

Radek Červín v současné době působí jako vedoucí prodeje NIBE pro Česko a Slovensko. Své znalosti a zkušenosti znásobí na pozici předsedy Asociace pro využití tepelných čerpadel, jediné české profesní organizace sdružující společnosti zabývající se výrobou a prodejem těchto ekologických zařízení.

Radek Červín absolvoval obor Strojní inženýrství – Technika životního prostředí na ČVUT v Praze. Hovoří anglicky a francouzsky a ve svém volném čase se věnuje sportu (volejbalu, sjezdovému lyžování či cyklistice), hudbě a rodině.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB